kwiaty potrafią mówić

W dzisiejszych czasach floryści mają niemały wybór przeróżnych ozdób i dekoracji do tworzenia kompozycji kwiatowych. Może się wydawać, że w tej dziedzinie już niczym nie można zadziwić. A jednak my mamy coś nowego i ciekawego do zaproponowania. Mamy przyjemność zaoferować gotowe naklejki na żywe kwiaty, wykonane w technologii Sitodruku, przedstawiające różnorodne obrazki i napisy. Aby zwykły kwiat stał się wyjątkowym i niezapomnianym dopełnijmy go napisem lub obrazkiem, serdecznymi życzeniami lub miłosnym wyznaniem, to będzie o wiele przyjemniejsze i ciekawsze niż drogi i bez wyrazu bukiet. Wykorzystując naklejki w tej technologii od firmy ,,Mówiące kwiaty,, można do każdej kompozycji kwiatowej wnieść ten ważny szczegół, który pomoże stworzyć coś niepowtarzalnego. I faktycznie, taki kwiat stanie się podarunkiem, który zapamięta się na długo, wyrazi on nasze emocje i uczucia.

  kasiapkowe bukiety ślubne AD 2011

Zostaw odpowiedź

 

5 komentarzy

 1. andriwer
  andriwer(Właściciel oferty)
  21 lis 2008

  Oto są nasze namiary: Mówiące kwiaty
  tel.:+48 0782 110 400

 2. parviflora
  21 lis 2008

  No niestety ja nie podzielę Waszego zachwytu nad produktem, powiem więcej – jestem lekko poruszona (żeby nie powiedzieć: dotknięta) wyznaniem (i tu cytuję): Aby zwykły kwiat stał się wyjątkowym i niezapomnianym dopełnijmy go napisem lub obrazkiem, serdecznymi życzeniami lub miłosnym wyznaniem, to będzie o wiele przyjemniejsze i ciekawsze niż drogi i bez wyrazu bukiet. Żywy kwiat sam w sobie jest piękny, wiele mówi, wyraża mnóstwo emocji i uczuć, słowa są w tym momencie zbędne… Jestem botanikiem i nie uważam nic sztucznego na żywej roślinie… Oczywiście każdy ma prawo jak najlepiej reklamować swój towar, tylko po co niszczyć czyjeś uczucia? Sorki, ale nie chwytam tego.

 3. andriwer
  andriwer(Właściciel oferty)
  21 lis 2008

  Po pierwsze,naklejki są absolutnie nie szkodliwe dla kwiatów.Po drugie,nie niszczymy niczyich uczuć.To wszystko kwestia gustu.W dzisiejszych czasach klient ma wybór.Z naszego doświadczenia wiemy,że osoby,które dostawali w prezencie kwiaty z naszymi naklejkami byli w 100% zachwycone i zadowolone.Żyjemy w 21 wieku,wszystko się rozwija.Kiedyś było kilka kolorów róż,białe,czerwone i żółte,a teraz, w każdej kwiaciarni Pani znajdzie różne odcieni kolorów,a mianowicie,granatowy,niebieski,pomarańczowy i t.d.Nie mówiąc o tym ,że większość kwiatów przywiezione są z zagranicy,gdzie hodowane w warunkach nienaturalnych z wykorzystaniem różnego rodzaju dodatków chemicznych.A więc,o jakiej naturalności można mówić w dzisiejszych czasach?

 4. parviflora
  21 lis 2008

  Po pierwsze nie napisałam, że są szkodliwe dla kwiatów te Wasze naklejki, po drugie niszczycie, chociażby moje… A o gustach sie nie dyskutuje.Są osoby, które zadowolone sa klapkami od “ruskich” z rynku i sa takie, które na nie nie spojrzą, zresztą nie o to tu chodzi. Żyjemy w 21 wieku i niestety wszystko idzie ku sztucznościom. Co do kolorów – nie w każdej kwiaciarni (u mnie nie ma) – granatowe, niebieskie: róże są najczęściej farbowane od łodygi lub od kwiatów, natomiast co do pomarańczowych… tak dla wiadomości – jest to kolor naturalny. Większośc kwiatów sprowadza sie z zagranicy… i co z tego? Genetycznie odmiana to odmiana, czy importowana czy nie, poza tym każda hodowla utrzymywana jest chemicznie, w Polsce również. Co to sa warunki nienaturalne dla odmian róż, które zostały wyhodowane przez człowieka? W dzisiejszych czasach można mówić o naturalności a nawet powinno się, ot chociażby dlatego, żeby można było odróżnić ŻYWY organizm od plastiku… Naturalne – czytaj: nieplastikowe. Wyraziłam swój pogląd, tyle.

 5. dsteck
  21 paź 2009

  Gdzie mogę kupić te naklejki?

facebook