kolaż

coś z innej bajki…:) zrobione z tego co uzbierane w lesie, ogrodzie….na łące…:)

  Dla faceta...

Zostaw odpowiedź

 

6 komentarzy

 1. delicja
  delicja
  15 paź 2010

  Nocna inspiracja jest piekna 🙂

 2. parviflora
  18 paź 2010

  A ja powiem tak: pomysł fantastyczny, gorzej z wykonaniem… Niestety prace sprawiają wrażenie strasznego bałaganu i chaosu – być może tak ma być, jednak lepiej by się je oglądało, gdyby cechował je pewien logiczny ład komponowany wg kilku podstawowych zasad, nie tylko florystycznych, jak choćby użycie kolorów, rozmieszczenie elementów itp

 3. guuga
  guuga(Właściciel oferty)
  18 paź 2010

  no cóż Parvifloro…… nie wiem jakie zasady masz na myśli…ale ołtarzyków z tego nie można robić……jak to mówiła pani Anna Nizińska…………być może trzeba mieć dar…żeby oglądać kolaż……. nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc……ład kolorystyczy………czyżby któreś kolory nie pasowały do innych….?

 4. guuga
  guuga(Właściciel oferty)
  19 paź 2010

  Parvifloro….. dodam jeszcze….że skoro moje kolaże wywołały w Tobie uczucia bałaganu i chaosu….to nawet się cieszę…..ponieważ cały czas mam wrażenie że moje prace są zbyt uporządkowane jak na kolaż……ale do wszystkiego się dorasta i mam nadzieję że kiedyś zaszaleje i zrobię prawdziwy kolaż….:):)….wymiksuje wszystko co się da….:)

 5. parviflora
  19 paź 2010

  żadnym autorytetem nie jestem, więc uczyć podstawowych zasad komponowania czegokolwiek Cię nie będę. Napisałam o o tym myślę i wiem, że mam rację. Ty się nie zgadzasz, ok… Byś może przyznasz mi rację, jak troszkę bardziej zagłębisz się w podręcznik wspomnianej przez Ciebie autorki. Pozdrawiam.

 6. guuga
  guuga(Właściciel oferty)
  19 paź 2010

  Masz rację Parvifloro……moim autorytetem jest p. Anna Nizińska…….u której miałam szczęście uczyć się…… Twoje kompozycje są piękne…… szczególnie bukiety ślubne…..ale wygląda na to że co do kolażu……. Twoja wiedza nie jast zbyt wielka…..polecam obejrzenie paru kolaży…..zrobionych ze zdjęć…… nie ma tam żadnego ładu……

facebook