Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Żadnego optymizmu tylko bezsensu i po co.

Witam kochane, znów sobie pozwolę pogdybać. Za tydzień otwieram kwiaciarnie, moze ciut wczesniej nawet jak sie uda. Co bywam przy swojej budce bo to mały punk będzie, to tylko słyszę od ludzi, a po co, a bezsensu, a to już tu było, a otowrzyłaby pani punkt za 4zł a mięsny by mógl tu byc a kosmetyczny by się przydał. KOSZMAR!! :teeth: Ale dziwne to ze tylko ja tryskam optymizmem i wiarą 🙂 ze sie uda i będzie wporzadku 🙂 . Przypomnę ze jest to wieś, mało rozwijająca się wieś. Ale uda się kochane, uda mówie Wam. Trzymajcie kciuki pliss. :kisscheek:

Nie słuchaj "życzliwych"! Jeszcze będą w kolejce do Ciebie stać!

Trzymam kciuki i to mocno,nie słuchaj ludzi i rób swoje a życzliwych zabijaj uśmiechem optymizmu :thumbupleft:

Trzymamy kciuki 😛 uda się, uda się, uda się! Innej opcji nie ma 😀
"Tylko rozpocznij a umysł zapłonie, nie ustawaj a pragnienie się ziści" Powodzenia!

olej to głupia gadke, Parvi ma racje... ludzie niestety zawsze tacy byli i beda, nieważne czy duze miasto czy wies, u mnie to samo - najlepiej jakbys zrobila sklep "wszystko za darmo" to by nikomu nie przeszkadzało ;)... uda sie na pewno, najwazniejsze ze Ty jestes o tym przekonana, ja jak uwierzylam ze bede miec kwiaciarnie w moim zyciu wszystko sie zmieniło na plus. Ja w kazdym razie trzymam za ciebie mocno kciuki i prosze o to samo :thumbupleft:

😯 dziwne jakiesopinie... jak za czasów gospodarki centralnie sterowanej :takaemotka: :takaemotka: wieś zrobi zebranie i od władzy zażąda sklepu po 4 zł :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: no nie mogę nooo zabawni ludzie są zabawni. Ale jak maja takie poczucie humoru to im się wesoły lokal z kwiatowym asortymentem spodoba

:kisscheek: Strasznie dziękuje!!! :kisscheek: Chce robić coś pięknego, dobrze się w tym czuje, wkońcu marze i mam wiarę. A te słowa "Tylko rozpocznij a umysł zapłonie. Nie ustawaj a pragnienie się ziści" [Goethe] bardzo mi sie podobają. Pozdrawiam kochane.

Trzymamy kciuki! 😀
Pomysl, kto chodzi po wsi z nudy i gada takie glupoty? Jakies typy, co sa ciagle niezadowolone i zarazaja tym innych. Ci, co beda u Ciebie kupowali pracuja w tym czasie, albo bardzo sie spiesza, albo sa kulturalni i nie komentuja czegos, co dopiero bedzie. I to beda Twoi klienci!

Mięsny, kosmetyczny, po 1 zł (myślę, że gdyby się dało po 50 gr byłoby jeszcze lepiej 😀 ) chodzić i narzekać to potrafi każdy ale zrobić i otworzyć to już nie. Zobaczą kwiaty to się przekonają. Odwagi 🙂 ! Trzymam kciuki mocno 😀

Sirod, ja też na wsi i w dodatku w lesie, droga mi się zapdła, z wójtem walczę, ale .... Najważniesze że wiesz, czego chcesz! sposobów jest milion, dróg dostępu do tych spoza wsi dwa miliony, klientów, którzy kupią Twoje prace bez liku!!! Znajdziesz ich!!!
Powolutku.... pomalutku.... krok ...po kroku... Albo jak burza!!!! Nie znam Cię, nie wiem jakie plany stworzyłaś...

Powiem tak: NATURA JEST DOSKONAŁA!!!!! Nikt nie może jej znisczyć... Nikt nie może jej umniejszyć.... może będziesz musiała się boksowac ze sztucznymi kwiatami, może tysia,c razy zwątpisz.... Jeśli wiesz, ze kochasz.... Wszystko wbrew wszystkiemu ułoży się i tak...

No chyba, ze chcesz na tym zrobić biznes życia i zarobić krocie...

Wtedy mój wpis jest bez sensu :bangin:

facebook