Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Przyjmę krytykę na klatę 😉

Dzięki :buzki:

To dziś na tapetę moja dzisiejsza praca.
Nie jest to do końca to, co bym chciała. Niby uzgadniałam wersję z panią układającą kwiaty i proboszczem, a poza odmianą anturium nic się nie zgadza, róże mają nie taki kolor (chciałam bardziej pod kolor tego Paruzzi), zieleni miałam na styk i to tylko dlatego że oszczędnie pracowałam a pani narwała jeszcze dębiny i w ogóle widziałam dzisiaj mnóstwo rzeczy, które były robione dokładnie odwrotnie niż powinny :screaming: Kwiaty kupował proboszcz (powiedziałam mu co, gdzie i u kogo, ale nauczka - następnym razem jadę po nie sama!!!), zieleni było za to na tyle mało, że kurka wodna widać skrzynki... Ja mam do tego takie uwagi.
Zgłosiłam się do pomocy, zrobiłam za Bóg zapłać i praktykę z żywymi kwiatami, a także postępowanie z proboszczami i paniami (nie-florystkami) układającymi kwiaty w kościołach - bezcenne.
Czy poza moimi "ale" coś jeszcze jest źle? To mój pierwszy raz z taką dużą kompozycją i dekorowaniem kościoła (ale piszę to tylko Wam, pani o tym nie wie :naughty: ).
Nie mam wiedzy, żeby poprawiać i oceniać, ale według mnie jest bardzo ładne i wydaje mi się, że jak na pierwsze to jest super.

jest :thumbupleft: :thumbupleft: :thumbupleft: :thumbupleft: :thumbupleft: nie trza psuć :smileyflower:

Jest OK :bravo: ...jedno mi tylko wierci dziurę w brzuchu...Podziel się się tą wiedzą, jak Ci się współpracowało z tymi nie-florystkami.

Bardzo ładnie 😀 no właśnie jak się współpracowało? :naughty:

Eh, chcecie się zdenerwować? Napiszę w wątku o "fachowcach".
Cieszę się, że jest ok 🙂

ślicznie to zrobiłaś. I gratulacje za cierpliwość do pań od układania kwiatów.

:buzki: dziękuję!

no to teraz się boję, czyli moje ćwiczebne ślubniaki:
i dla koleżanek bukiety ślubne, to z ostatnich dwóch sobót:

i dla ich świadkowych:

więcej zdjęć na blogu, tam sobie trzeba wejść w zakładkę bukiety ślubne i lepiej będzie widać (ujęcia z różnych stron) co skrytykować 😳

Dla mnie rewelacja :smileyflower: :upup: :upup: :upup:

bardzo ładne możesz być z siebie dumna :friends:

facebook