Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Muszle w roli głównej

wcieło mój post :devilshow:

a ja powiem z innej beczki... czego te panny młode jeszcze nie wymysla 😯 :smileyflower: ... normalnie zatkało mnie :takaemotka: , muszle jako dodatek ok, dla narzeczonej marynarza, ale caly z muszli 😯 , jak dla mnie to nie wyglada jak bukiet slubny tylko dekoracja rybackiej chaty tudzież kokpitu wilka morskiego :smileyflower:

ja tam wole bukiety z kwiatow.. ale w sumie ciekawe wyzwanie mamuto 🙂

ja z kolei na sobote robie bukiet cały z miniaturowych misiow, dla dziecka, tez sie zastanawiam jak te miski poprzyczepiac, chyba im dupki podrutuje bo kleić szkoda :gwizdze: :takaemotka:

Pomysł Parviflory z wierceniem uważam za doskonały, bo wszelkie klejenie może okazać się nieskuteczne. Próbowała bym ułożyć tak jak z zadrutowanych kwiatów, druty skręcić, pogrubić w dowolny sposób, aby było wygodnie trzymać.

Mnie tu też tylko drutowanie pasuje. Jednak jakaś dobra strona tej koncepcji jest - nie musisz go robić na ostatnia chwilę :mrgreen: . Mnie by raczej pasowąła do niecho błekitna hortensja niż pomarańcz.
Na sali można motyw powtórzyc ale juz w towarzystwie kwiatów koniecznie. Gdziesna amerykańskich blogach widziałam takie stylizacje i nawet ładnie to wyglądało... taki klimat raczej rajskiej plazy niż rybackiej chaty trzeba stworzyć.

Znalazłam jeszcze takie

Też myślę że raczej rajska plaża i dość łatwo zaaranżować salę konferencyjną , może na stoły kompozycje w muszlach pogrupowane , pomarańczowe egzotyki, , troszkę piaseczku , żeby się nie walał po stole na ciętych kawałkach szkła :mrgreen:

Kasiapek .... Ty sadystko ... no ale to chyba najlepszy pomysł :mrgreen:

Te fotki od Fiorino otworzyły mi klapkew głowie :mrgreen: i sięgnełam po Bouquet chic :smileyflower: a tam prosty sposób na muszelki i taki mniej sadystyczny. trzeba uzyc wyciorków - wyciorek w kolorze białym nie będzie robil złego wrażenia jak odrobinka miedzy muszelkami będzie widoczna a i przyklejenie nie będzie problemem :smokingjoint: Ide poszukać muszelek w pracowni.

No ciekawe wyzwanie mamuto!
Jak kolor pomaranczowy i muszle, to mi sie zaraz kojarzy z obrazem Boticellego "narodziny Venus", ale to wtedy bardziej anioly i woda, a juz na pewno nie balony!!!

Dzieki za dotychczasowe uwagi, ja również poszłabym w kierunku ciepłej plaży chodzą mi po głowie kielichy z muszelkami i pływające świece, do tego wysokie z kompozycja kwiatową, przed młodymi bukiet wypływający z dużej muszli, a co nad nimi ? Narodziny Wenus - haha - PM jest nieduża i okrąglutka za to wyobraźnie ma ho ho !

Nad nimi kolo ratunkowe hehe! 😉
No, nad nimi moga byc wlasnie anioly, a jak kwiatowo to zrobilabym girlande z tego samego rodzaju kwiatow, co w bukiecie przed nimi, poprzetykana muszlami. pamietaj, ze jak muszle, to i perly.

facebook