Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Kwiatki przepraszam was

12

teraz to muszę odpokutować za swoje winy 🙁 florystyczne oczywiście 🙁 dziś układałam wiązankę pogrzebową we florecie i co na kursie mówili że najpierw zielone potem kwiatki a ja co najpierw kwiatki potem zielone:( nie wiem ale tak mi wygodniej i mniej materiału idzie i kwiaty są lepiej rozmieszczone i szybciej ale niepoprawnie !!!! i mi głupio bo cała nauka idzie w las jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to że każdy kwiatek i każda gałązka zielonego została podcięta nożykiem. czy wy tez tak macie że wiedza wiedzą a i tak po swojemu robicie ???? :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin:

Ja też maę błedów popełniam a za każdym razem jak łapię się na tym to powtarzam "co by p. Grażynka powiedziała" (p.Grażynka to wykładowca z kursu) :mrgreen:

@tekla napisał/a:

czy wy tez tak macie że wiedza wiedzą a i tak po swojemu robicie ???? :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin:

hmm w sumie nie, ale nie zaręczam,że wiem wszystko- bo na pewno nie wiem i wtedy działam instynktownie..

Każdy ma jakieś swoje myki ,bo tak mu wygodniej :thumbupleft:
ja np.rączkę od mikrofonu zdobię na końcu 💡

@fiorino napisał/a:

Każdy ma jakieś swoje myki ,bo tak mu wygodniej :thumbupleft:
ja np.rączkę od mikrofonu zdobię na końcu 💡

ja też, i byłam w szoku,że to niepoprawne politycznie 🙄

Ja natomiast floretuję tak, że pierwej podkładzik, potem zielonko zakrywam dolny plastyk no i teraz - zależy jaka konsepszyn - a ta wiadomo lubi się w trakcie zmieniac 😉 - raz to raz to czyli kwiaty i zielonki naprzemiennie. Zdobienie na końcu.

Z mikrofonym... pierw owijałam po ułożeniu bukietu, teraz zauwazyłam, że łatwiej jest przed ;p

parvi a nie brudzi sie , jak na początku owijasz? przeca woda wypływa z mikrofonu przy układaniu....Szczególnie jak białe wykończenie można wykończyć...

nie brudzi się a wodę trzeba najpierw wytrząsnąć ja też zawsze najpierw owijam a potem robię bukiet 🙂 podobno taka kolejność jest poprawna no i fakt zdecydowanie łatwiej najpierw wykończyć a potem kwiaty dawać. Oczywiście zakrycie mikrofonu od dołu taśmą i listkami salalu wykonuje przed żeby końcówki listków były pod wstążką 🙂

Wy to przynajmniej wiecie JAK się POWINNO bo u mnie na kursie mówiono, że nie ma potrzeby zawijać rączki :gwizdze: a na zamaskowanie gąbki oczywiście gotowiec z tiulu :bangin:
I tak z wieloma rzeczami...

orchi, co to za kurs był? 😯

12
facebook