Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

GREEN ROOM

Ja też zawsze pełną gębą optymistka 🙂 na giełdzie to często słyszę - o to ta co się zawsze uśmiecha:-) no nie mam z tym problemu.
Cieszę się, że tu też mimo częstych starć można spotkać pokrewne dusze, gdzie pasja jest na pierwszym miejscu :heartbeating:

Hej Kruszynki Moje Drogie !!!

Cieszę się niezmiernie, że są wśród Was kwiatowe dziewczyny, które radośnie kroczą przez życie. W postach kilkakrotnie użyłyście wyrażenia „klub optymistów”...... Może takowy zawiążemy ???
Klub do którego wstęp miałyby tylko i wyłącznie osoby które same siebie ocenią, przeanalizują swoje „widzenie” świata odpowiadając w końcu na pytanie
- czy dla mnie ten świat jest kolorowy czy tylko czarno-biały,szary ????
- czy jestem już gotowa/gotowy (cztyaj radosna i pozytywnie nastawiona) by dopisać się do listy ???

Co o tym myślicie ???

Może to je pobudzi i zmotywuje, do innego spojrzenia na świat.....do tego że świat niestety jest piękny,że warto kochać ludzi, „inwestować” w nich, być pogodnym , zaufać temu wszystkiemu co nas otacza, dążąc przy tym do wyznaczonego sobie celu i czekać wystawiając życiu rachunek, ale „z odroczonym terminem płatności”. Bez pośpiechu. Każdy (a) z Nas chciałby mieć kwiaciarnie,pracownie rozpoznawalną w mieście,rejonie, znaną z pięknych niebanalnych dekoracji itd. ale niestety na to trzeba zasłużyć, zapracować, a osiągnąć to w 1 rok przy takiej konkurencji jak obecnie jest niemożliwe . Mieć najładniejszą, najpiękniejszą kwiaciarnię .... oooo o to z kolei nietrudno jeśli zainteresowana osoba lub jej partner mają pieniążki...dekorator wnętrz i gotowe. Ale o tym nie warto pisać bo to oczywiste jest.

P.s. W poście powyżej Szuszu napisała:
„...W green roomie mamy taki temat który ma za zadanie motywować do życia ...”

Jeśli tak to jest z tym jeden mały kłopot. Nie wszyscy mogą tam zajrzeć , a tym samym zyskać,przeczytać... jak inni sobie z tym wszystkim radzą. Tutaj natomiast każdy mógłby poczytać. Przecież dobrem trzeba się dzielić....ono w końcu do Ciebie wróci.

Marek

@jazzbal napisał/a:

Hej Kruszynki Moje Drogie !!!

(...)świat niestety jest piękny(...)

Marek

:baaa: Choć zwykłam mawiać o pysznym wysokokalorycznym ciastku że "niestety ale jest pyszne" :jedzenie:

No to widzę nasz Marek założył sobie swój własny Green Jezz Club u Marka :drink: ... tylko teraz tytuł trzeba zmienić bo ludzie szyldu nie rozpoznają 😉

W sprawie motywującego tematu co się dostał do zielonej strefy... popatrzymy rozpatrzymy i może nawet wyciągniemy na światło dzienne niech kwitnie.

ja jestem za :naughty: :kwiat: :bravojs:

suuuper!!!uwielbiam takich ludzi co zarażają optymizmem,radością i kochają Wszystkich!!!!!!Chociaż...nie raz dostaje sie po głowie za tę dobroć i radość i chęć pomocy .....to i tak uważam ,że WARTO!!!!!!a nawet TRZEBA KOCHAĆ LUDZI!!!! :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :heartbeating: :heartbeating: :heartbeating:

To jest bardzo dobry pomysł :upup:

Mi też podoba się pomysł dodania tematu z rozśmieszaczami.

Jak tu miło, jak radośnie 😀 Od razu gęba się cieszy 😀 Jazz... miło powitać Ciebie i Twoją Małżonkę. Ja z radością do klubu dołączę :dance: :dance: :dance:

Witajcie Kwiatowe Dziewczynki !!!

To jak z Klubem Optymistek (ów). Czy Administratorki podjęły decyzje !!! 😀 😀

Marek

Ja Ci rąk nie trzymam - zakładaj wątek 🙂

np. tu: viewforum.php?f=28

facebook