Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

bukiet z gipsówki

Witam i proszę o pomoc. Mam do zrobienia bukiet ślubny z gipsu, chciałabym aby był bardziej zbity W pierwszej opcji myślałam robić w mikrofonie chociaż nie wiem czy nie drutować. I moje drugie pytanie może orientujecie się ile paczek gipsu( np tych dużych) będę potrzebowała.

Ja gipsówkowe bukiety robię wyłącznie w mikrofonie, nie kleję tylko metodą pęczków dochodzę do całkiem zgrabnych kuleczek. Bukiet spokojnie można zrobić dzień wcześniej. Zawsze robię z gipsówki holenderskiej, tej wielkokwiatowej, jedna mała paczka wystarcza jeśli jest rozwinięta.

moim zdaniem 1 ladna duza paka styknie, a po ceny to do green rooomu 😉

Myślę że jedna duża paczka wystarczy i że w mikrofonie zgrabniejsza wyjdzie, powodzenia

Tylko uprzedz klientke że gipsowka strasznie śmierdzi szczególnie świeża 😕 🙂

Również zrobiłabym w mikrofonie. Jedna paczka, ale taka ładna, dorodna 🙂

Pozdrawiam 🙂

serio w mikro byscie robiły? gipsówka jest b. krucha, lodyzki sie łamia i sa ciezko wbijajne w gabke, ja zawsze cholery z nia dostaje, nie lubie gipsówki, wiec taki bukiet ułożylabym w reku a potem przystrzygła jak pudelka :smileyflower:

z moich spostrzezen- smierdza niektóre odmiany a inne nie tylko za cholere nie wiem jakie- raczej chyba te drobne, million stars czy jakos tak?

W ręku bukiet z gipsówki robi się dosyć prosto, jak przygotujesz wcześniej odpowiedniej długości gałązki to nie trzeba go wcale strzyc. Bukiet robiony w mikrofonie trzeba bardzo dużo kleić. Bez kleju bałabym się, że PM zahaczy o coś bukietem i cienkie gałązki gipsu łatwo wypadną z gąbki.

Robiłam niedawno bukiet z gipsówki w mikrofonie - nie przysporzył mi większych problemów, wyszedł równy i nic nie wypadało (nie wklejałam). Zimowe paczki gipsówki są dość mizerne więc zużyłam dwie małe. Myślę, że w letnich miesiącach jedna wystarczyłaby spokojnie.

Ja natomiast zawsze z klejem w mikrofonie. Czuję się wtedy pewniej.
Spryskuję też płynem Cristalu.

Dobrejnocy:-)

facebook