Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Boże Narodzenie

@mamuta napisał/a:

Ja też. Jessi wstaw może kilka fotek tych cudeniek cobyśmy wiedziały czego szukać :kisscheek:

mamuta ty nie szukaj mi nigdzie niczego tylko pakuj manele, bierz duuuże ałto (albo i ałtobus) i przyjeżdżaj mi tu zaraz :mrgreen: po drodze jolke, czikole i inne koleżanki zgarnij - z drugiej strony konwalia podjedzie i może jeszcze emjulka i bedzie rewelacyjne połączenie przyjemnego z pożytecznym........... :mrgreen: :mrgreen: zrobimy se konferencje florystyczno-wyskokową jakiej jeszcze nie było :mrgreen: :mrgreen: :drink:

dziewczyny choćbym się z*** nie dam rady wszystkiego sfocić i opisać i wam przesłać - obiecuję jak tylko wszystko wystawię zrobię fotki poglądowe cobyście jaki pogląd na moje świeta miały :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

buziaczki

jakos się za te święta nie moge zabrać... 🙄 Przejrzałam co mam i troche tego jest na stanie ale co ukrecic tak na zapas bo przecież to musi być cos co przetrwa do okresu adwentu i swiat. Z samego suszu i szyszek te wianki kręcic, drutem przeplatać bo jakos nadal mam awersje do sztucznych kwiatów :bangin: Musze chyba do Jessi na szkolenie pojechac i akumulatory naładowac

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: z kompozycjami ruszamy od poniedziałku. teraz w pracowni zasłużony odpoczynek........ :smileyflower: :smileyflower: :smileyflower:

na ładowanie akumulatorów (i siatek albo bagażników- :mrgreen: ) zapraszam

dziś wyszły nam (nieźle) buciki baletki, zardzewiałę renifery i kryształowe girlandy - do ZERA :heartspink: :heartspink: :heartspink: och jak jak to kofam :heartspink: :heartspink: :heartspink:

Jessi?? a gdzie obiecane fotki? plisssss.... :kiss: moze my tez coś zamówimy :naughty:

Ja jak w zeszłym roku daję ludziskom odpocząć jakiś tydzień, także od połowy przyszłego tygodnia zaczynam wystawiać co nieco 😀 😀 😀

ja zaczynam szalec na swieta pod koniec listopada. jakbym juz ruszyla to bedzie wiecej zwiedzajacych niz kupujacych i towar do swiat sie ludziom opatrzy. teraz klienci maja mniejsze portfele po wszystkich sw.musza miec czas zeby sie przestawic.

@czikola napisał/a:

Jessi?? a gdzie obiecane fotki? plisssss.... :kiss: moze my tez coś zamówimy :naughty:

obiecuję że jak uporam sie z aranżacją tego wszystkiego zrobię fotki 🙂
póki co- dziś było wykładanie w czasie sprzedaży... albo........ sprzedaz w czasie wykładania???... albo...właściwie nie było wyłożone a sie sprzedawało...... :smileyflower: :smileyflower: :smileyflower:

no byłam ,widziałam i zakupiłam co nieco,faktycznie Jessi cudności masz u siebie w hurtowni,chociaż hurtownia schowana troszku,więc byłam pierwszy raz...czuję się zainspirowana 😀 pozdrawiam

a ja wam powiem,że wszystkie FRANCE jesteście 👿 ja tu się od marca produkuję a Wy nawet znać nie dacie, że przyjeżdżacie 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥

joa a kiedy byłaś?? :heartspink:

a propos "schowania" 😀 moje stałe klientki nazywają ten nasz koniec giełdy "terenem dla elit" :takaemotka: :takaemotka:
buziaczki

byłam dzisiaj ale późno ok 7,30, 😳

facebook