Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Boże Narodzenie

No włąśnie - dziewczyny - wypada już ubierac kwiaciarnię? Wystawiać stroiki? Jeśli nie to od kiedy? aaaaaaaaaaaaaa

ja bym tam juz chciala ubierać, ale u mnie klienci potrzebuja chwili na przestawienie się na swięta. Jak słyszę narzekania że w hipermarketach mieszają się kwiaty na wszystkich świętych z bozonarodzeniowymi to myślę ze trochę zaczekam. ale po towar świateczny juz jadę:-) schowam na zapleczu. lepiej mi wydawać na raty kasę niż raz portfel do cna wyczyścić:-)

Ja uderzam od początku grudnia 🙂 Ale to tylko dlatego, że wtedy mam otwarcie 🙂
Ale myślę,. że jeszcze można trochę poczekać, wystawianie christmasów zaraz po Wszystkich Świętych bywa irytujące także dla mnie 🙄

Planuje zbierac towar i po malutku robic dekoracje ale sprzedaz tak od 1 grudnia zaczynam,ale informacje wywiesze wczesniej aby ludziska sie opatrzyli i zakodowali :smileyflower: i musze jeszcze zrobic jakas dekoracje przed wejsciem aby sciagneło tych niesmiałych do mnie bo maja do przejscia 25 metrów od bramy,hahhahaha :smokingjoint:

A ja przed mikołajkami miałam wystrój świąteczny w kwiaciarni, witryna też miała akcent świąteczny :smileyflower: :smileyflower: :smileyflower:

ja dziś zaczęłam wystawiać - tyle, że ja muszę wcześniej -jak to w hurowni..................... :santa: :santa: największy ruch co roku mam od 10 listopada :santa: :santa:

ja też ruszam z B.N na początku grudnia....

Ja też. Jessi wstaw może kilka fotek tych cudeniek cobyśmy wiedziały czego szukać :kisscheek:

a ja za tydzień ruszam z brokatem haha.. :takaemotka: :takaemotka:

Co będzisz brokacic Jolu? Ja nie mam jakos weny na swieta 🙄 musze sie natchnac :mrgreen: poogladać, ponapawac się ładnymi rzeczami i może mnie ruszy :smileyflower:

facebook