Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:ForumNa dzień dobry: Szukam pomocyBIAŁY DYWAN
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

BIAŁY DYWAN

Myślę ze 1 m do 1,15m będzie ok nawet w dużym kościele bo efekt daje też ta reszta posadzki po bokach... nawa wydaje się taka jakby dłuższa... złudzenie apteczne :smileyflower:

Atłasowych dywanów w życiu nie widziałam, ale brzmią kosztownie :mrgreen: Czyszczenie niestety będzie chyba głównym powodem zamieszania w te dywanowej usłudze 🙄 Nawet myślę ze odkurzacz bezprzewodowy trzeba będzie zakupić, tylko taki żeby miał jakikolwiek ciąg a nie jak te samochodowe. Jak się rozwinie i jakieś paprochy się przyplączą to nie ma zmiłuj na białym będzie widać z kilometra.

Dywanowych dylematów ciąg dalszy.
Mam pannę młodą której się zamarzyło mieś monogram złoty na białym dywanie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakas forma naklejki... macie inne sposoby? Co do naklejki to jeszcze jest problem gdzie to ustrojstwo zamówić i czy nie będzie problemu z usunięciem tego z wykładziny?

jesli przyczepisz na dwustronną tasmę oazis to wszystko pieknie odejdzie


Tylko przyczepienie taśmy dwustronnej na takim kształcie to chyba nie realne jest.

nadruk mozna zrobic na innej tkaninie i połazyc na dywanie i powinac pod spód

Iguanko kochana na allegro można zamówić dywan z wybranym monogramem

Co za sens kupować dywan z inicjałami PM toć to na jeden raz
ja bym są krawcowe co mają maszyny z funkcją wyszywania - zamawiam takie inicjału na odp materiale i taśmą dwustronną przyklejam do dywanu usuwa sie ładnie śladu nie ma po tym i koszt nie wielki
ja bym szła w coś takiego a nie w kupowanie na jeden raz - ot taki mój pomysł na to ...... 🙄 🙄 🙄 🙄

Oliwia biały dywan jest zazwyczaj na jeden raz, przy takiej pogodzie go nie wyczyścisz. Ja informuję że PM że biały dywan jest jednorazowy.

dziewczynki ja kupowałam filc na te moje bałwany i kupiłam trochę kolorowego tez - nie wiedziałam czym za bardzo sie różni usztywniany, , i przysłali mi różnej w różnej gramaturze no i niektóre usztywniane wiec może lepiej kupić tego filcu i tylko go pozszywać i będzie taniej niz dywan a jak widziałam te dywany nie sa czysto białe tylko jak by śmietankowe taka biel-ale nie śnieżna ......
Asiu możliwe że masz racje .... ja miałam raz dywan tzn rozwijałam tylko i zwijałam był PM - zadeptali go fest bo deszcz padał a za 2 tyg był znów w użyciu - dało sie go wyprać - , ale kiedy filc robi za dywan to pewnie tak - jest jednorazowy..... 🙄 🙄 🙄

Asia a ile ilczysz za taki jednorazowy bialy dywan? U mnie czesto chca ale ja nie mam białego dywana, nawet myslałam czy nie kupic.. ale jak jest jednorazowy to bez sensu, fanaberia PM i to pewnie za niemałą kaske?
A inicjały ułozylabym z płatków, moja Ola Alexdekorek tak robi i ladnei to wyglada.. choc ja nie lubie takich inicjałów

facebook