Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:ForumNa dzień dobry: Szukam pomocyBIAŁY DYWAN
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

BIAŁY DYWAN

ja miałam czerwony dywan...podgumowana wykładzinę ......po sezonie się wykruszyła 😥 ....

Pięknie udekorowany kościół :smileyflower:

Też uważam,że dywan jest piękny :inlove: to taka kropka nad "i". :inlove:

Blog florystyczny http://www.zliscia.com - tutaj znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań oraz inspiracje florystyczne, sprawdź!

czy ktoś w miarę niedawno kupował dywan z filcu albo czegoś grubszego niż fizelina? na stronie o której pisała Magnolia nie mogę nic znaleźć a z tego co widzę ceny są dużo wyższe niż 20zł/metr.
A może ktoś korzysta z wypożyczalni i może kogoś polecić?
Mam PM która jest uparta na biały dywan a ja dopiero robię wstępną wycenę i nie wiem ile policzyć.
A może ktoś z Was wypożycza?
:kisscheek:

Mam ten sam dywanowy dylemat. Panna Młoda chce biały dywan i nawet nie wiem na ile wycenić wypożyczenie. Jednorazówki mnie przerażają, filc wydaje się być dyskusyjny ze względu na ślady których można potem nie doczyścić... kurcze co robić?

Dekoracje kościoła z takim dywanem to jest efekt WOW :orangeangel: tylko gdzie kupic dobrej jakości a nie w szalonej cenie?

Ja zaryzykowałam i kupiłam wykładzinę targową po 10.50 za m2(na allegro). Współpracowałam z firmami kóre taką właśnie używają i chwalą ją sobie. Problem jest tylko taki że jest ona szerokości 2m, więc kupując 25m mamy 50m2 i trzeba rozciąć . Ale ja jestem zadowolona.

Właśnie oglądałam te wykładzinę o ta szerokość mnie zastanawia... jak rozciąć te wykładzinę żeby była ładna równa? Ręcznie nawet nożem tapicerskim można narobić zygzaków :mrgreen:

Czy te 25 m w rolce wychodzi bardzo grubaśne? Zastanawiam się czy to wlezie na tylne siedzenie 😆

Wlezie bez problemu bo to ma 3mm grubości więc rolka wcale nie jest duża. Mój mąz ciął po listwie nożem tapicerskim, i wyszło ok.Możesz rozłożyć sobie 2 listwy i miedzy nimi ciąc, a wtedy nie ma obawy ze ucieknie ostrze .

Będę upierdliwa 😳 i poproszę cię jeszcze o jakieś zdjęcia jak ona wygląda w kościele bo wygląda na to że to będzie najbardziej sensowna opcja na początek.

Przy okazji okazało się że trafiłam na twojego FB :smileyflower: nie wiem dlaczego dopiero teraz :drink:

facebook