FLORIADA ŚWIĘTO KWIATÓW 2012

We wrześniu jak co roku w ogrodach Pałacu Wilanowskiego będzie królowała bogini Flora. Nawiązując do Tradycji Wilanowskich Barw Lata i łącząc ją z Dniami Wilanowa znów pragniemy wprowadzić zwiedzających do świata kwiatów. Floryści i producenci roślin ozdobnych stworzą barwną aleję kwiatową wzdłuż Muru Oporowego, na Górnym Tarasie będą koncertować artyści, a na Przedpolu odbędzie się sprzedaż roślin ozdobnych. W zeszłym roku naszą wystawę odwiedziło ponad 4000 osób.

7 września Floryści rozpoczną montaż dekoracji, zwiedzający w tym czasie będą mieli możliwość podpatrywania technik tworzenia kompozycji i instalacji.

8 i 9 września odbędą się główne uroczystości z okazji Dni Wilanowa. W śród atrakcji przewidujemy kwiatowy pokaz mody, koncerty plenerowe, pokazy układania kompozycji kwiatowych, zabawy i konkursy dla dzieci, kiermasz roślin ozdobnych, prezentację nowych odmian róż i anturiów wilanowskiego plantatora Jana Wójcika oraz firmy JMP flowers.

W ramach współpracy zapewniamy promocję dla wystawców poprzez mailing, rozwieszenie plakatów na terenie Dzielnicy Wilanów, umieszczenie informacji na stronie internetowej Muzeum oraz Stowarzyszenia, informacje prasowe w pismach branżowych, radiu i TV, a także nieodpłatne udostępnienie miejsca wystawowego.

Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować pod adres ula@akademiawilanowska.pl i telefon 880 12 64 12

Poniżej prezentujemy zdjęcia z zeszłorocznego pokazu

akademiawilanowska.pl

  FLORYSTYKA NA WYSTAWIE 23. Międzynarodowa Wystawa Zieleń to Życie

Zostaw odpowiedź

 

facebook