DYSKRETNY UROK LUKSUSU

Wytworne złoto oraz szlachetne srebro, kształty inspirowane Dalekim Wschodem i formy rodem z galerii sztuki współczesnej – oto przepis holenderskiej firmy Ter Steege na modną donicę przełomu sezonu 2008/2009.

Ceramiczne donice i wazony BEN w kolorze starego złota, to naczynia wprost stworzone do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym, kolonialnym lub retro. Postarzany odcień złota, niejednorodna faktura z brunatnymi przebarwieniami oraz zdecydowana forma naczyń stanowią o ich niepowtarzalnym uroku. Wyobraźnia podpowiada, by postawić je w pobliżu kominka, tak aby płomień mógł przeglądać się i ożywiać szlachetną powierzchnię. W tym wykończeniu dostępne są cylindryczne donice o średnicy 14, 16 i 18 cm, owalna donica o średnicy 30 cm oraz wazon o wysokości 37 cm. Rolę dodatkowej dekoracji pełnią złote kule o średnicy 12, 14 i 18 cm oferowane jako samodzielnie ozdoby lub w komplecie ze złotymi podstawkami.

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

Kolejne dwa szlachetne wykończenia zaproponowane przez producenta w serii Ben to tytan oraz stare, spatynowane srebro. Naczyniom dostępnym w tych kolorach nutki ekstrawagancji dodaje gruba, wyrazista faktura, która oplata je niczym jutowy sznurek. Nowym, interesującym elementem zaproponowanym w tym wykończeniu są lampki oliwne o średnicy 16 i 21 cm utrzymane w orientalnej stylistyce. W wersji srebrnej lampki dostępne są z ornamentem, w wersji tytanowej nie mają faktury.

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

Szykowne, postarzane złoto rozgościło się również na donicach i wazonach CLAYSTONE. Miłą niespodzianką jest mała – w stosunku do mocnego wyglądu – waga tych naczyń. Donice Claystone są lżejsze i bardziej wytrzymałe dzięki konstrukcji z włókna szklanego. Ten swego rodzaju stelaż pokryty został mieszaniną specjalnych polimerów i tworzywa ceramicznego. Mimo dużej dawki nowoczesnej technologii faktura naczyń Claystone do złudzenia przypomina tradycyjną, nadgryzioną zębem czasu złoconą glinę. W kolekcji: donice o średnicy 55 cm, wazony o wysokości 70 i 90 cm oraz donice o wysokości 15 cm i średnicy 40 cm dedykowane do uprawy nolin.

  WGRO -'Pokaz florystyki żałobnej i na Święto Zmarłych'

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

Srebrna powłoka plus amorficzna forma jest w przypadku wazonów CHAMPAGNE połączeniem doskonałym. Lustrzane srebro powierzchni, w którym przegląda się otoczenie wazonu sprawia, że kształt naczyń staje się jeszcze bardziej niezwykły. Wazony Champagne to jeden z tych elementów dekoracji wnętrz, który wcale nie musi stać na głównym miejscu salonu, aby być dobrze widocznym. W serii dostępne są dwa wazony o wysokości 30 i 44 cm.

fot.materiały prasowe Ter Steege Poland

Prezentowane produkty dostępne są w hurtowej ofercie firmy Ter Steege Poland oraz w detalicznej sprzedaży w wybranych sklepach. Więcej informacji: www.tersteege.com.pl

Materiały źródłowe:

Zostaw odpowiedź

 

facebook