Dekoracje Kościołów

Zapraszam do ocen i opinii!

  ŚLUBNIE
Dodaj recenzję

Zostaw odpowiedź

 

6 komentarzy
 • magica
  magica
  25 lut 2012

   Julek ogólnie nieźle, proponuję trochę niżej kokardy na krzesłach wiązać, będzie widać cały kłos mieczyka. I chyba byłaby lepsza biała kokarda i bordo kwiat., bo rzuciłaś bordo płatki.

  Bardzo fajna kompozycja przy ołtarzu, tylko najwyższe gerberki chyba rochę wyżej, bo czegoś w środku kompozycji brakuje. Ja bym w środek dała np. białą lilie.  Będzie dobrze. Buziaki.

 • Julita Mroczek(Właściciel oferty)
  26 lut 2012

  Dzięki za opinie magica.Z tymi kokardami (z ich wysokością) to masz rację, jak się teraz przyjżałam, a odnośnie koloru kokard na krzesłach to para młoda chciała koniecznie dodatki bordo, czyli kokardy na krzesła i organza co leży przy kulach szklanych na podłodze, więc wiesz ma być tak jak klient sobie życzy.

  A co do tej kompozycji, no to rzeczywiście coś w środek można było jeszcze dodać, tylko nie lilię, bo ksiądz miał na nie uczulenie hi hi hi.

   

 • magica
  magica
  27 lut 2012

  spuchłby jak żaba 😀 

 • Dekograf
  17 mar 2012

  Ładny ten bukiet po ołtarzem z mieczykami 🙂 mamy 2 podobne dekoracje haha – ja – oczywiście nie widząc wczesniej Twojej dekoracji – zreobiłam ławki z kokardą i mieczykiem oraz lampiony na tkaninie /tylko ja mam na jednolitej tkaninie/ haha- jakas telepatia czy co :)))))

 • Julita Mroczek(Właściciel oferty)
  24 mar 2012

  Któż to wie???:-)))

 • agakarus
  agakarus
  22 sie 2012

  Podoba mi się pomysł z lampionami,bukiet z mieczykami piękny jest.. Podoba mi się pomysł z mieczykiem na krzesłach i w ławkach też fajnie wygląda tylko z praktyki wiem ,że przy tłumie ludzi nie zdaje egzaminu (takie  odstające kwiaty). Zauważyłam to będąc w takim tłumie. Pozdrawiam