Dekoracje Kościołów

Zapraszam do ocen i opinii!

  ŚLUBNIE

Zostaw odpowiedź

 

6 komentarzy

 1. magica
  magica
  25 lut 2012

   Julek ogólnie nieźle, proponuję trochę niżej kokardy na krzesłach wiązać, będzie widać cały kłos mieczyka. I chyba byłaby lepsza biała kokarda i bordo kwiat., bo rzuciłaś bordo płatki.

  Bardzo fajna kompozycja przy ołtarzu, tylko najwyższe gerberki chyba rochę wyżej, bo czegoś w środku kompozycji brakuje. Ja bym w środek dała np. białą lilie.  Będzie dobrze. Buziaki.

 2. Julita Mroczek(Właściciel oferty)
  26 lut 2012

  Dzięki za opinie magica.Z tymi kokardami (z ich wysokością) to masz rację, jak się teraz przyjżałam, a odnośnie koloru kokard na krzesłach to para młoda chciała koniecznie dodatki bordo, czyli kokardy na krzesła i organza co leży przy kulach szklanych na podłodze, więc wiesz ma być tak jak klient sobie życzy.

  A co do tej kompozycji, no to rzeczywiście coś w środek można było jeszcze dodać, tylko nie lilię, bo ksiądz miał na nie uczulenie hi hi hi.

   

 3. magica
  magica
  27 lut 2012

  spuchłby jak żaba 😀 

 4. Dekograf
  17 mar 2012

  Ładny ten bukiet po ołtarzem z mieczykami 🙂 mamy 2 podobne dekoracje haha – ja – oczywiście nie widząc wczesniej Twojej dekoracji – zreobiłam ławki z kokardą i mieczykiem oraz lampiony na tkaninie /tylko ja mam na jednolitej tkaninie/ haha- jakas telepatia czy co :)))))

 5. Julita Mroczek(Właściciel oferty)
  24 mar 2012

  Któż to wie???:-)))

 6. agakarus
  agakarus
  22 sie 2012

  Podoba mi się pomysł z lampionami,bukiet z mieczykami piękny jest.. Podoba mi się pomysł z mieczykiem na krzesłach i w ławkach też fajnie wygląda tylko z praktyki wiem ,że przy tłumie ludzi nie zdaje egzaminu (takie  odstające kwiaty). Zauważyłam to będąc w takim tłumie. Pozdrawiam

facebook