Christmas Expo kusiły świątecznymi ozdobami – relacja

Kolorowe bombki choinkowe, różnorodne ozdoby ze szkła czy porcelany, girlandy, łańcuchy, a także wiele propozycji świątecznego oświetlenia mogli przeglądać zwiedzający pierwszych Targów Christmas Expo 2013. Premierowa edycja wydarzenia odbyła się w warszawskim Centrum MT Polska w dniach 2-4 października br. Przez trzy dni na stoiskach prezentowały się firmy z różnych stron Polski i zachęcały uczestników do zapoznawania się z barwną bożonarodzeniową ofertą. Przy okazji Christmas Expo wystawcy mogli nawiązać też wiele wartościowych kontaktów z przedstawicielami branży eventowej i hotelarskiej – równolegle do pierwszej edycji organizowane były Targi Event i WorldHotel.

– Christmas Expo miały na celu dostarczenie restauratorom, hotelarzom, właścicielom sklepów i menedżerom galerii handlowych pomysłów na to, jak w oryginalny sposób zaaranżować wnętrza zarządzanych przez nich obiektów na Boże Narodzenie. W jednym miejscu bowiem zgromadzone zostały różnorodne propozycje, począwszy od łańcuchów, rozmaitych bombek i innych ozdób po choinki czy świąteczne dekoracje świetlne.  Co więcej, impreza była doskonałą okazją, by nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć, a nawet już podczas targów zamówić takie piękne bożonarodzeniowe ozdoby. Choć to pierwsze tego typu targi i jeszcze na niezbyt wielką skalę, były to naprawdę trzy kolorowe dni, dzięki którym przez moment już teraz można było poczuć magię zbliżających się świąt. Patrząc na tegoroczne zainteresowanie widać, że ta impreza ma spory potencjał. Wierzymy więc, że za rok będzie jeszcze lepiej – podsumowuje Bartosz Sosnowski, prezes Międzynarodowych Targów Polska, organizatora Christmas Expo.

Paleta świątecznych propozycji
Na Christmas Expo do Warszawy przyjechały firmy z różnych stron Polski, by zaprezentować zwiedzającym barwny katalog bożonarodzeniowych dekoracji.
– Pracujemy, nawiązujemy tu kontakty. Mamy dużo zapytań dotyczących wystroju powierzchni dużych. Jest też spore zainteresowanie naszymi propozycjami oświetleniowymi. Nasze produkty to przede wszystkim wyroby świerkowe, choinki, stożki, kule czy wianki. W ofercie mamy też bombki plastikowe czy szklane. Odwiedziło nas tu bardzo dużo firm – przyznała Beata Rozpłoch reprezentująca MAG. Obok ozdób bożonarodzeniowych tej firmy specjalistyczne usługi w zakresie tworzenia wizualnych dekoracji świetlnych prezentowała również MAG 11.
Wśród wielu ciekawych ofert nie zabrakło propozycji z MP Decor. – Warto się pokazywać na targach. Ze względu na zainteresowanie naszą ofertą nie żałujemy, że tu jesteśmy. W ofercie mamy między innymi oryginalne świece ledowe, piękne kryształy czy sople lodowe – wymieniała Monika Całujek z MP Decor.
Równolegle obok Christmas Expo organizowane były Targi Event i WorldHotel, dzięki czemu z ofertą bożonarodzeniową mogli zapoznać się też przedstawiciele rynku hotelowego i organizatorzy imprez.
– Jesteśmy zadowoleni. Rozszerzamy naszą docelową klientelę właśnie o przedstawicieli hoteli czy restauracji i nawiązaliśmy też sporo kontaktów na targach. W ofercie mamy kompleksowe wyposażenie wnętrz, począwszy od rzeczy drobnych, lampioników przez zegary jak i meble stylizowane – powiedział Jarosław Fic z firmy Belldeco.

Premierowa edycja Targów Christmas Expo odbyła się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Więcej informacji nt. imprezy można znaleźć na www.christmasexpo.pl.

***
Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska – zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.
Międzynarodowe Targi Polska jest też organizatorem wielu dużych i ważnych biznesowo imprez targowych, w tym China Expo Poland poświęconych współpracy handlowej z Chinami, Targów Event, Agroturystyka, Regionalia i Dziedzictwo.

fot.sxc.hu

  VIII Targi Ogrodnicze EDEN 2012 & VIII Kiermasz Ogrodniczy 11-12 maja 2012

Zostaw odpowiedź

 

facebook