Bonus dla aktywnych uczestników – RABAT 5% na zakupy w hurtowni JESSI

W celu zwiększenia aktywności użytkowników naszego forum mamy niespodziankę. Wszyscy użytkownicy e-florystyka.pl posiadający minimum 50 postów na forum e-florystyka.pl i aktywni na forum w ciągu ostatniego miesiąca ( minimum 1 raz) mogą wziąć udział w prowadzonej przez Jessi "akcji".

Zapraszamy do uzupełnienia danych na kuponie. Prosimy o oddanie go w kasie hurtowni JESSI  -w trakcie robienia zakupów – a otrzymacie rabat w  wysokości 5% .

Kupony nie sumują się – tzn. okazanie kilku kuponów nie uprawnia do większego rabatu, kupony nie sumują się z innymi promocjami.

Teraz możesz wydrukować i wypełnić kupon i jak najszybciej przyjechać z nim do hurtowni 🙂

Serdecznie zapraszamy!

  Pokaz florystyki żałobnej "Dla tych co odeszli"

Zostaw odpowiedź

 

3 komentarzy

 1. Jessi
  Jessi
  11 maj 2010

  Specjalnie dla tych, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i pomysłami na naszym forum. Inauguracja kuponomanii 😉 w trakcie najblizszych warsztatów. Pozdrawiam serdecznie dziewczyny, które w czwartek będą w Tychach, na warsztatach u Kasi Szymkowiak 😀 oraz wszystkich, którzy byc może, kiedyś zawitają do naszej hurtowni.

  Ilona Szołtysek – właścicielka F. Jessi

 2. froniu
  froniu
  13 maj 2010

  Miałam przyjemnośc dokonac zakupów w hurtowni Jessi  i szczerze wszystkim polecam!! Jeśli poszukujcie ciekawych dodatków, kwiatów czy wazonów  to naprawdę warto wybrać sie do Tych.

 3. skimmia
  skimmia
  20 maj 2010

  Będąc po raz pierwszy na warsztatach w Tychach wybrałam się na zakupy do hurtowni Jessi i muszę powiedzieć że zostałam bardzo mile zaskoczona. Ogromny wybór wysokiej jakości sztucznych kwiatów, wazonów i dodatków. Ciekawe nowinki florystyczne .A dla tych którzy się spieszą albo szukają inspiracji czekają piękne , gotowe kompozycje . Oczywiście musze tu również wspomnieć o miłej i profesjonalnej obsłudzie. Gorąco polecam. 

facebook