Agro Show 2010 – będzie kolejny rekord?

Targi w Bednarach to fenomen, z roku na rok przyciągający coraz większą liczbę publiczności.

Zainteresowanie ubiegłoroczną Międzynarodową Wystawą Rolniczą – Agro Show przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. W poprzednim roku targi odwiedziło około 150 tyś. zwiedzających. Czy zbliżająca się dwunasta edycja Agro Show powtórzy zeszłoroczny sukces?

Trwa wielkie odliczanie
Już 24 września rozpocznie się kolejna już edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej – Agro Show. Po raz dwunasty Bednary k/Poznania na cztery dni staną się areną premierowych pokazów maszyn i sprzętu rolniczego. W trakcie wystawy, która potrwa do 27 września uczestnicy prezentować będą najnowsze produkty

i usługi. Jak co roku organizatorem wydarzenia jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wystawa na miarę Europy
Konsekwentnie od kilkunastu lat, raz w roku oczy całego świata branży rolniczej zwrócone są na Bednary i odbywające się tu Agro Show. W ubiegłym roku liczba

i renoma wystawców, którzy zechcieli zaprezentować swoje produkty na Agro Show była imponująca. Wystawa, której historia sięga 1999 roku, w ubiegłym roku zgromadziła 631 firm. W gronie wystawców znalazło się 80 firm z zagranicy, w tym przedstawiciele takich państw jak: Chiny, Irlandia czy Korea Południowa. Jednak największym zaskoczeniem dla samych organizatorów była rekordowa frekwencja. Liczba zwiedzających sięgnęła 150 tysięcy osób.

Dla nas, jako wystawców, obecność setek tysięcy zwiedzających oznacza możliwość zaprezentowania naszej oferty szerokiemu gronu odbiorców. Dzięki temu mamy okazję nawiązania bezpośredniego kontaktu z wieloma potencjalnymi nabywcami oraz zacieśnienia relacji z obecnymi klientami – mówi Katarzyna Zielińska przedstawiciel Marma Polskie Folie, jednego z uczestników Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show 2010.

Co przyciąga wystawców?
Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo interesująco, w ramach targów odbędą się pokazy plenerowe, seminaria, wykłady oraz konkursy dla zwiedzających.

  I Konferencja Ogólnopolska: Hortiterapia - 15 marca 2012 KRAKÓW

Tego typu imprezy, które gromadzą aktywnych uczestników rynku, są dla nas szczególnie ważne, bowiem pozwalają również zaprezentować produkty zaawansowane technologicznie, dla bardziej wymagających klientów, tych którzy stosują nowoczesne formy upraw pod osłonami, używają wysokiej jakości produktów. Zawsze chętnie się z nimi spotykamy, doradzamy i prezentujemy nasze propozycję – podsumowuje Katarzyna Zielińska.

Do udziału w XII edycji zgłosiło się już kilkaset przedsiębiorstw. Wystawa będzie czynna w godzinach od 9:00 do 17:00 (w dniach 24-26 września) i od 9:00 do 14:00 (27 września).

materiały prasowe
www.exacto.pl

Zostaw odpowiedź

 

facebook