2010.02.25 VI MMFP

Zarząd Stowarzyszenia Naukowo – Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddziału Poznańskiego (SITO) – członek Międzynarodowej Federacji Florystycznej FLORINT – International Florist Organisation (poprzednia FEUPF), ma przyjemność poinformować Państwa o organizowanych VI Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski, które odbędą się w dniach 25-28 lutego 2010 roku w ramach Targów GARDENIA na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dla polskich i zagranicznych florystów Mistrzostwa są okazją do zaprezentowania umiejętności i kreatywności  w interpretacji tematów. Pozwalają poznać nowe trendy i techniki, wymienić doświadczenia. Dla zwycięzców w obu kategoriach wiekowych są przepustką do udziału w mistrzostwach Florystycznych Europy. Mistrz Polski 2007 Zygmunt Sieradzan rekomendowany na Florystycznych Mistrzostwa Europy Juniorów ,,Eurofleurs 2008” zdobył w tej imprezie  III miejsce.

W Mistrzostwach mogą brać udział uczestnicy z Polski i zagranicy. Mistrzostwa będą podzielone na dwie kategorie wiekowe:

Grupa A – floryści w wieku powyżej 24 lat

Grupa B – juniorzy do 24 lat

Zgłoszenie udziału w Mistrzostwach należy przesłać pocztą na adres (formularz zgłoszeniowy poniżej):

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne

Inżynierów i Techników Ogrodnictwa 

Oddział Poznański

ul. Wieniawskiego 5/9

61-712 Poznań

lub drogą elektroniczną: sito@sito.poznan.pl

materiały prasowe:

  I Konferencja Ogólnopolska: Hortiterapia - 15 marca 2012 KRAKÓW

Zostaw odpowiedź

 

facebook