Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

znalezienie pracy

Witam wszystkich :-).
Od pewnego czasu staram się znaleźć pracę; niestety, nie widzę tego najlepiej. Zdaję sobie sprawę, że może to trochę potrwać, ale słuchając po raz kolejny w słuchawce "nie potrzebujemy nowych osób" można załapać doła. Moje doświadczenie zawodowe opiera się przede wszystkim na pracy w handlu, ale wiem, że nie chcę tego robić, chciałabym związać moją przyszłość zawodową z kwiatami. Może zabrzmi to głupio, ale gdy pomyślę, że miałabym znów pracować w jakimś biurze, to chce mi się płakać.
Przeglądnie ogłoszeń o pracę w Łodzi też nie nastraja optymistycznie - do tej pory nie znalazłam nic, choć staram się szukać gdzie to tylko możliwe. Na PUP nie liczę, tam też nie mają ofert, które by mnie tak na prawdę interesowały... Poprzednim razem, po kursie miałam szczęście, że szybko znalazłam posadę, choć odpowiedziała tylko jedna kwiaciarnia.
Jak sobie radzicie/ radziłyście (-liście) z tą sytuacją.
Wszystkim osobom, które są w takiej samej sytuacji jak ja życzę szybkiego znalezienia swojego miejsca wśród pięknych pachnących kwiatów. Bo na razie mam tylko jedno - nadzieję, że szybko ten stan rzeczy się zmieni.

no cóż 3ba uzbroić sie w cierpliwość 😉
może Nowy Rok będzie łaskawszy 😉
3mam kciuki!!

facebook