Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

wystawa wiosenno-komunijna

Cześć dziewczynki, własnie pochowałam wszystkie jajca itp przedmioty oraz wystawę świąteczną. Nie wiem jaką zrobić teraz. Myślę i soczystej zieleni i bieli bo zaraz komunie, ale pomysłów brak. Może wy coś pomożecie??
Jakoś nie mogę się w klimat wbić... i straszę pustym oknem poustawiałam kilka aniołów i doopa...

hmmm nie wiem jak u was ale u mnie co roku o tej porze juz biegaly kochane babcie lub prababcie za "pieknymi"bukiecikami ze sztucznych rozyczek 😕 i tez takie male kompozycje wtykalam w okna ale w zeszlym postanowilam zaszalec zamowilam w piekarni duzy chleb okragly jako hostie ok 70zl obok postawilam duzy kielich szklany z sokiem malinowim ok 2 zl i w koszyczku kilka podluznych buleczek i sztuczne winogronka na zielono bilym delikatnym tle w okna powiesilam male wianuszki z bialemi satynowymi kokardkami wygladalo super ale zdjec niestety nie mam 🙁

Kasiu powiem szczerze , że ja nie robiłam wystawy z okazji Komunii aż tak okazałej
stawiałam w witrynę moje kompozycje na stół z okazji komunii i anioły 😳 😳 😳 😳

ale jestem leń , ale chętnie posłucham Waszych propozycji :smileyflower: :smileyflower:

Ja tez nastawilam sie na wiosne. 😀 Dekoracja jest kolorowa i wesola :smileyflower: ...... Z djec nie mam bo aparat nie dziala a na nowy 🙁 ......... :

No ja też chciałabym mieć wiosenno-komunijną, chciałam zaakcentować, że zbliżają sie komunie 😉

kwiaty wiśni w oknach....
gałązki wiśni i na tym kwiaty..... cała masa kwiatów aby było biało tak jak to w czasie komunijnym bywa 😀

Ja na jednej wystawie mam propozycję dekoracji stołu na komunię którą co tydzień zmieniam a na drugiej wiosennie dużo kwiatów bielone kije jakieś tam naczynka generalnie lekko i kwiatowo .
A w tamtym roku miałam komunijną wystawę "sepi" tj:dużo starych zdjęć komunijnych z zamierzchłych czasów mojej rodziny w drewnianych ciemnych ramkach wszystko wyłożone kremowym tiulem do tego drobiazgi jak koronkowe rękawiczki,buciki i torebka komunijna oczywiście wszystko "starodawne" i uwiłam kilka wianków takich samych z konwalii i na żyłkach zwiesiłam z sufity nawet nieźle wyszło.Poszukam zdjęć i wstawię.

Jak śpiewał jeden facet"wiosno wiosno, wiosno ach to ty......"(Marek Grechuta się kłania) co zrobicie będzie pięknie :smileyflower: :smileyflower: :smileyflower: z wspomnianą wiosną są nowe pomysły,inspiracje,albo ŚCIĄGI z innych......np gazet 😛 😛 😛 ja mam dużo bratków ,szafirków,żonkili,tulipankowych kompozycji jeszcze jakieś miksy 😀 😀 fajnie to wygląda na półokrągłych schodach a na typowo komunijne się nie nastawiam. Pozdrawiam 😛

dziewczyny pokażcie zdjecia :dogrun: :dogrun:

Nie mogę dokopać się do żadnych zdjęć, ale biało-zielona wystawa jest super. Taka świeża, zachęcająca. Ja wstawiałam dużo białych kwiatów w eleganckich donicach i wazonach. Wianki w mirtu (sztucznego), przykładowe dekoracje świeczników i kielichów szklanych. No i anioły i ramki do zdjęć. Tak, żeby zobaczyli fajny towar, ale też mozliwości usługi (zrobienia wianka, czy dekoracji).

facebook