Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

WYKONAM WIZYTÓWKI, PLAKATY, ULOTKI DLA KWIACIARNI

12

chyba mamy różne poczucie estetyki :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Nie spodziewałem sie że zostany na tym oforum po prostu obśmiany. Pani Olivio Proszę sie odezwać na priv dla Pani zrobię ten projekt w prezencie bo jakoś Pania polubiłem. Pozdrawiam

Dzięki - mam już wszystko dzięki serdeczne 😉 nie denerwuj sie nikt cie nie obśmiewa - po prostu kwiaciarki są pozytywnie zakręcone i wszystko bierzemy z uśmiechem - nie obrażaj się jeśli komuś się nie spodobały twoje projekty i ci o tym powiedział . każdy ma inny gust itd. Jeśli mogę ci coś podpowiedzieć to może spróbuj zrobić coś pokazowego z naszej branży , bo to co pokazałeś to nie nasza bajka po prostu za dużo tam się dzieje i nam nic to nie mówi . rób pokazówki branżowe np jak jesteś u florystów zrób pod naszą branże , jak u mechaników to pod ich branżę, jak u rzeznikówk .....itd myślę że prędzej ktoś się skusi -powodzenia

😀 moja rada - nie mieszaj biznesu z polityką 😉 baner ruchu politycznego nie zacheci ani kwiaciarki ani cukiernika a może zniechęcić przynajmniej połowę populacji. Kwiatowe coś :bravo: zrób :drink: dekoratorskie :drink: wczuj się w klimat :drink:

Ooooo widzisz nie tylko ja tak ci doradzam .....zrób coś pod naszą branżę na pewno zwiększy to szanse na potencjalnych klientów ... :thumbupleft:

12
facebook