Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Współpraca ze stronami ślubnymi

Ten ktoś to na 100% byłem ja 😀 :mrgreen: jakie konto ❓

dobra to mam powrzucac jakies slubniaki? ok to juz to czynie 😀
a napisac cos iecos tez moge - o pieknym zwyczaju kupowania kwiatów na slub na przyklad 😀

kasiapek tak czekam na artykuł ❗ bardzo mi się ten pomysł podoba to czekam 🙂
kasiapek dodaj bukiety i w nazwie nie dawaj tylko bukiet ślubny a minimum 3 wyrazy tak żeby to było optymalnie dla google bo to też ma duże znaczenie pisałem o tym w innym poście.

@munky napisał/a:

Ten ktoś to na 100% byłem ja 😀 :mrgreen: jakie konto ❓

haha to miły głosik był -muszę usiąść i wszystko tam porobić tylko jakoś czasu mi brak akonto moje to skarbnica kwiatów

kawa1972 thx 😉 ktoś mi w rozmowie powiedział, że jestem bardzo miły nie nachalny i bardzo fajnie o tym opowiadam 🙂
a jakie było Twoje odczucie, opowiadałem składnie i logicznie ❓ i najważniejsze czego zabrakło w moim opowiadaniu, że się nie zdecydowałaś ❓

..a jak brzmi odpowiedź na pozostałe moje pytania ❓

kasiapek +1 za bukiety, jutro je przerobimy mam nadzieję, że w przyszły tygodniu nawiążemy współpracę z drugim portalem 😉 jak się wyrobię a wcześniej mnie parvi nie :suicide: to w dodam w weekend jakieś nagrody za dobrego posta czyli będziemy zbierać + :mrgreen:

Jutro jeszcze cos powrzucam, ale dzis juz padam na ryj :smileyflower: .. i postaram sie w weekend cos napisac :upup:

Wróciłam do domu a tu takie wiesci :naughty: :upup: Gratulacje! Zobaczymy ja sie sprawa rowinie.

Pierwszy alarm - szybko ustawcie znak wodny na wszystkie zdjecia bo pierwszym i podstawowym powodem dla którego panna młoda klika w baner z hasłem "bukiet slubny" jest poszukiwanie "inspiracji" 🙄 czytaj: zapisanie zdjecia zeby w kwiaciarniach wszelkich zapytać "ile kosztuje taki łoooo?" Skoro już z te fotki będa krazyły po sieci to niech robia nam reklame a nie słuzą jako darmowa gazetka :smileyflower:

Sprawa techniczna: jaki najlepiej format zdjęcia przygotować i dlaczego nadal nie moga to byc powiedzmy 3 ujęcia produktu. Nawet w przypadku bukietu czasem trudno jest na jednym zdjeciu pokazac o co chodzi. W przeciwieństwie do nas panna młoda patrzy bardzo jednowymiarowo 😆

Iguana chodzi o to żeby była spójność w całej platformie. Obecnie działamy nad galerią tak żeby do każdej pracy dołożyć jeszcze 2-3 zdjęcia. Zdjęcia najlepiej żeby miały rozmiar 600x600 były w kwadracie i tak musimy zdjęcia przerobić więc podeślij mi te, które wybrałaś.

Co do znaku wodnego to temat już był żeby był to znak wodny uniwersalny np: E-KWIACIARNIE.pl mamy to zapisane jeśli jakaś z dziewczyn teraz sobie tego życzy to dodamy to ręcznie.

Na początku tematu zadałem pytanie:

Teraz pytanie do Was jakie informacje (treści, dokumenty, itp...) mogą wam pomóc w rozwoju firmy ❓ Chciałbym żeby na E-KWIACIARNIE.pl pojawiło się coś pomoże w prowadzeniu działalności ale też da jej kopa ❗ więc ❓

facebook