Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Witam wszystkich florystycznie zakręconych 🙂

@domina234 napisał/a:

Witaj,
nie powiem, Tychy - dość specyficzny rynek, że względu na giełdę. Byłam 2 lata temu na warsztatach i troszke zwiedziłam to kwiaciarni tam ze świecą szukać..

Jest trochę kwiaciarni, ale takich z prawdziwego zdarzenia to hmm... trochę mniej. Mam jedna ulubioną 😉 Ostatnio robiłam małe rozeznanie to szczerze mówiąc raczej panie praktykują technikę krzyżyko-skrętną 😉 i jeszcze przy zapłacie z uśmiechem na twarzy pytają: "piękny bukiet, prawda?" w jednej kwiaciarni usłyszałam, że w cenie 50 zł pogrzebówki z innych kwiatów niż margaretki nie dostanę. W innej natomiast bukiet z róż(nadzianych) + monstera spryskana srebrnym( szarym?) spreyem +inne plastiki na patykach i to nie był bukiet bożonarodzeniowy tylko dla promotorki we wrześniu. Mogłabym wymieniać i wymieniać jakie jeszcze mamy kwiaciarnie, ale szkoda czasu... Mam nadzieję że nigdy nie będę robić takich bukietów jak te co kupiłam.

witaj, witaj Agnieszko :welcomecome_2: :welcomecome_2: :welcomecome_2:

Witam i ja :kwiat:

witamy 🙂

w Tychach jest Patykwia :loveit:

@kasiapek napisał/a:

witamy 🙂

w Tychach jest Patykwia :loveit:

Szczerze mówiąc nie wiedziałam o istnieniu "Patykwii" ale przyznam, że dekoracje cudne 🙂

prawda ze cudne? 🙂
A w Tychach jest tez przecież nasza Jessi :loveit: , choc drugą nogą w Chudowie 😉

@kasiapek napisał/a:

prawda ze cudne? 🙂
A w Tychach jest tez przecież nasza Jessi :loveit: , choc drugą nogą w Chudowie 😉

Tak kojarze Panią Jessi ale raczej z giełdy i pokazów. Kwiaciarni w Tychach chyba nie ma? A czy Patykwia to też kwiaciarnia czy tylko dekoracje? Bardzo chciałabym w przyszłości robić takie cudeńka, póki co florystyki ślubnej muszę się nauczyć 😉 może ktoś mógłby mi podpowiedzieć od czego zacząć? Wybieram się na warsztaty do Synergii ale to tylko 2 dni 🙁

:smileyflower: jak Ilonka zobaczy że została Panią Jessi to się uśmieje. Ilonka ma hurtownię ze slicznościami na giełdzie w Tychach polecam i pracownię u siebie w Chudowie i do tego szaleje na pokazach i działa w SFP :drink: kobieta orkiestra.

Agnieszko muszę raz jeszcze zaznaczyć że ładny twój buziol w okienku avatarowym - świetna zachęta dla reszty 😉

Jejku bardzo dziękuję 😉 Twoja buźka też bardzo sympatyczna 🙂 i wiem z kim mam przyjemność 🙂
A co do Pani Jessi to trochę nie wypada mi mówić inaczej 😉

:welcomecome_2: Podobno lepiej późno, niż wcale,
więc mocno spóźniona bardzo serdecznie witam Ciebie Agnieszko :welcomecome_2: wśród nas.

Do tego, co napisała Iguana o Jessi, dodam, że pod koniec ubiegłego roku Jessi zdała egzamin i uzyskała tytuł mistrzowski w zawodzie florysta. Zresztą, mistrzyń na tym forum jest więcej i wiele się od nich można nauczyć.

facebook