Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Witam cieplutko:)

Witam wszystkich cieplutko!
Widzę, że urlop wychowawczy inspiruje nas do otwarcia kwiaciarni:) Ja mam 2 córeczki jestem na wychowawczym i tak jak agatii7 nie chcę wracać do pracy. Wykombinowałam sobie kwiaciarnię i teraz powoli próbuję poukładać to sobie w głowie. W miejscowości, w której mieszkam nie ma jeszcze takiego miejsca i to byłby mój atut, ale... miejscowość ta liczy niewiele ponad 1000 mieszkańców, więc trochę obawiam się o liczbę klientów. I tak od tygodnia mam taki mętlik w głowie. Już już gdy jestem prawie pewna swojej decyzji, nagle pojawiają się wątpliwości i zaczynam się zastanawiać od początku. Potrzebowałabym solidnego "kopniaka" jako motywacji:)
Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum i mogę podzielić się z Wami moimi obawami i wątpliwościami, ale także mam nadzieję sukcesami:)
Pozdrawiam

:smileyflower: witamy kwieciście i trzymamy kciuki

Witam cieplutko :smileyflower: i wiedz ze kazdy ma watpliwosci bo nikt nie zagwarantuje sukcesu 😀 niestety...ale trzymam kciuki :upup:

hej hej :smileyflower:

Kochana! SKoro byłabyś sama, miałabyś monopl! Jak dla mnie bomba - a klientów - kto wie - z okolic byś ściągała? Tylko musisz być naprawdę dobra, pokazac coś innego, stworzyc klimat, żeby każdy chciał do Ciebie wpadać jak najczęściej! Życzę Ci tego z całego serducha! Buźka i witaj!

Witaj,noooo monopol-bomba :cwaniak:

Do odważnych świat należy ! Witaj! :buziak:

Witaj,
tak urlop wychowawczy inspiruje, mnie też 😉
powodzenia :upup:
a monopol -super :clap:

Witaj,do odważnych świat należy 😀 😀 😀 ,życzę powodzenia w realizacji planów :smileyflower: kwiecistych 😀 ❗ ❗ ❗

facebook