Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

WIOSNA, ACH, TO TY! - zapraszamy do udziału w konkursie

Ale jazda
Ja dopiero dziś przeczytałam komentarze w konkursie i jestem w szoku 😯 😯 😯
Nie miałam pojęcia że tam tak wrzało, ale ja podobnie jak wypowiedź naszej koleżanki ostatnimi czasy jestem jak kosmitka i nie wiedziałam że konkurs jest 😳 😳 😳
Głosuje praca nr 8 :takaemotka: bezapelacyjnie :mrgreen:

GRATULACJE 😀 zasłużona nagroda 😀 :bravo: :bravo: :bravo:

Serdeczne gratulacje :clap: :clap: :clap:

:bravojs: :bravojs: Kasiu gratuluję!!!

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

gratulacje 😀

ja również gratuluje SUPER KASIU

A nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale...

"Przedstawiamy prace naszej stałej czytelniczki, Katarzyny Partyki z Katowic. Florystka z zamiłowania, swoje umiejętności doskonali na różnego rodzaju kursach i warsztatach. W planach ma otwarcie własnej kwiaciarni. Nasze pismo - jak sama mówi - czyta od zawsze i chętnie szuka w nim inspiracji. Od dziecka zafascynowana urodą i magią kwiatów, konsekwentnie realizuje swoją florystyczną pasję.

Do wykonania tych wiosennych wianków zainspirowała ją kompozycja zaprezentowana na płycie dołączonej do numeru 2/2011 "NDiO-Flora".

Cieszymy się, że nasze prezentacje podobają się Państwu i zachęcają do tworzenia własnych aranżacji. Zapraszamy także innych czytelników do nadsyłania prac inspirowanych naszymi propozycjami. Najlepsze pokażemy w piśmie."

NO I CO WY NA TO? NIE DOŚĆ, ŻE WIANKI KASIAPKA SĄ PREZENTOWANE NA ŁAMACH CZASOPISMA, TO JEDEN Z TYCH WIANKÓW WYGRAŁ W NASZYM KONKURSIE!

Jeszcze raz - GRATULACJE KASIU!

Poniżej - wianek konkursowy - w pisemku Nasz Dom i Ogród - Flora - jeszcze jeden - ciekawskich zachęcam do zaglądnięcia 58 🙂

Kasiu, gratuluję wygranej w konkursie i publikacji Twoich prac w czasopiśmie 🙂
:thumbupleft: :clap: :buzki:

hehe dziekuje 😳 😀
ja jeszcze tego nie widziałam, musze kupic NDiO, :mrgreen:

facebook