Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

SZKOŁA FLORYSTYKI DOROTY KWIOTEK

Czy ktoś może kończył szkołę florystyki Doroty Kwiotek na poziomie florysta? http://www.kwiotek.pl/index.php?view=9 " Niedawno odkryłam, że jest to najtańsza szkoła florystyczna. Czesne miesięczne dla osób z doświadczeniem zawodowym to 480 zł :mrgreen: bardzo mile mnie to zaskoczyło, bo Pani Dorota jest na wysokim poziomie. Dodatkowo bardzo fajnie, ze jest podział na grupę z doświadczeniem i bez, w innych szkołach florystycznych tak nie ma, no i 10 osób w grupach. Jestem ciekawa Waszych opinii 🙂

Kończyłam jedynie u Pani Doroty warsztaty, nie wiem jak z zajęciami, ale warsztaty ok
Ale i tak przystaję przy swoim, że technicznie więcej nauczyłam się u P. Grażyny Korzekwa, która potrafiła wskazać każdy, nawet najmniejszy błąd w kompozycji, tego właśnie brakowało mi u P. Kwiotek. :smokingjoint:

Ja kończyłam policealną szkołę florystyki w cosinusie i też jestem zadowolona. Szkoła jest roczna, bezpłatna, zajęcia w weekendy, kwiaty na zajęcia zapewnia szkoła i jest bardzo dużo zajęć praktycznych. Nauka kończy się egzaminem zawodowym, zdobyłam wiedzę i praktyczne umiejętności i teraz pracuję w kwiaciarni- w końcu robię to co lubię!

facebook