Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

SKąD MEBLE DO KWIACIARNI?

kasiapek :teeth:
a pakowanie to niby czasu nie zajmuje???????
no chyba, że planujesz (w co wątpię) w gazetę na szybciocha zawijać..
ustal wysokość blatu tak, żebyś się nie musiała schylać...... :friends:

Jessi dobra pomysle jeszcze nad tym stołem :smileyflower: , z białego rezygnuje na razie (moze jak sie dorobie wielkiej kasióry to se urzadze na biało :smileyflower: ) , macie racje
a co myslicie o połaczeniu leksvika z tym
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90093764
to co prawda łazienkowe, ale wziełam pod uwage Wasze sugestie... grałoby? :smileyflower: Mnie najbardziej gra cena :gwizdze: :naughty:

dla mnie ok 🙂

jak najbardziej!
z tej serii jest chyba kilka regałów i też półka wisząca, więc można pokombinować
życzę powodzenia

Kasiapek ja wszystko przemalowuje :takaemotka: nie stac mnie było na zwykłą wykładzine PCV to pomalowałam beton specjalną farbą do betonu i było super :tease: jesli pasuje mi dany mebel ale ma inny kolor-przemalowuje,tu podetne tam przerobie i tak zmieniam bo nie stac mnie na meble gotowe.Mam brzydki sufit(bo to garaz był) i podwiesiłam białą siatke wojskową i jest OK bo moge na niej wieszac lekkie dekoracje :smileyflower: Kombinuj moja droga! :rockon:

Drogie Panie. W tym temacie zapraszam do siebie 🙂 Przy zakupie kilku rzeczy na pewno ceny będą lepiej kalkulowane. Polecam zwłaszcza stojaki przed sklep, na pewno więcej klientów będzie chciało do nas zajrzeć jak przed kwiaciarnią będzie kwitnąco i kolorowo.

Droga Pani, tu same talenty działają, to nie o to biega... Fajne...

@hanusia napisał/a:

Droga Pani, tu same talenty działają, to nie o to biega... Fajne...

Hanusia - Twoja wypowiedź jest w tym wypadku zupełnie nietrafiona.

To jest dokładnie to miejsce, w jakim magdab1 może przedstawić swoją ofertę - temat dotyczy mebli do kwiaciarni a ona ma takie w swojej ofercie - byłam, widziałam, podobają mi się. Może ktoś się skusi 😉 Pozdrawiam!

facebook