Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Scrapbooking - kartki ręcznie robione

Moja pasja którą zajmuję się już parę lat, do tej pory kartki robiłam dla siebie i znajomych, dobrze że mam duża rodzinę i co rusz ktoś ma urodziny, często zdarzają się śluby i chrzty a co za tym idzie także roczki. W tym roku, myślę że pod koniec czerwca oficjalnie otworzę pracownię i będę mogła sprzedawać na szerszą skalę a nie tylko w gronie rodziny. Kartki które prezentuję są wykonane na wysokiej jakości papierze wizytówkowym posiadają wkładkę z życzeniami, kopertę całość jest zafoliowana przed zabrudzeniem. W niedługim czasie wkleję jeszcze zdjęcia zaproszeń , winietek i zawieszek na alkohol które wykonałam dla mojej kuzynki.

Jeśli ktoś chciałby nawiązać w przyszłości współpracę proszę o kontakt, prześlę mój wstępny cennik, ale jak piszę pracownia będzie otwarta w wakacje, teraz trwa adaptacja pomieszczenia.

Dziękuje i zapraszam serdecznie do siebie http://pracowniakoniknabiegunach.blogspot.com 😀

Oj,,, chyba podpadnę, ale jakoś nie w moim guście 🙁
chyba wolę tak:

Nie, Tasiula nie podpadłas myslę nikomu. Zacytuję samą siebie " o gustach sie nie dyskutuje, gusta sie kształtuje.."

Absolutnie nie podpadłaś, a wręcz dziękuję Ci że wstawiłaś swoje zdjęcia :kisscheek: Twoje są typowo scrapbookingowe wykonane z super papierów, z pełną precyzją, ja też takie robię ale automatycznie cena rośnie w górę i takich kart sprzedaje się o wiele mniej, przynajmniej u mnie. Staram się dawać ludziom wybór, opornie idzie ale zawsze do przodu.

zzaaqq wierze ze znajdzie sie całkiem sporo osób którym sie Twoje kartki spodobają....mi osobiście brakuje w nich pewnej delikatnosci,wyjatkowości i dopracowania szczegółów(krzywe ciecia i przyklejanie)....jesli ja cos wykonuje to szukam inspiracji w internecie na zagranicznych blogach aby pójsc krok na przód...pokazac klientowi ze mozna inaczej,ładniej i nie musi to byc takie same jak wszędzie 😀 życze powodzenia i pozdrawiam

No właśnie co kraj to obyczaj, jak zaczynałam swoją przygodę z kartkami to wykorzystywałam papiery,ćwieki i różne inne dodatki, ale w miejscowości gdzie prowadzi sklep moja teściowa ludzie za kartki maksymalnie zapłacą 4 zł, 8 to już dla nich majątek 😐 ale jak napisałam wcześniej chcę ich "nawrócić" i kilka kartek mam też z wyższej półki jednak z tym kupowaniem opornie, widocznie trzeba czasu 🙂 za to te kartki które wkleiłam sprzedają się dosyć dobrze. Zrobiłam kilka różowych i niebieskich odpowiedni dla chłopca i dziewczynki, ale Pani powiedziała że za bardzo kolorowe i kupują te "mdłe" jednokolorowe 🙁 A co do krzywości to faktycznie teraz patrze że olaboga wstyd,napisy masakra 😳 I to robione bez % 🙂 chyba czas do okulisty, grubsze szkła załatwić. Monika

To pokaże coś pomiędzy - (jak dla mnie) między "ręcznymi" i "scrapkowymi"
To moje własne 😳 takie amatorskie 😳

No jakie śliczności i dla czego nikt wcześniej nie wymyślił takiego tematu, a tu tyle skrywanych talentów. Monika

Black Rose , prześliczne te Twoje kartki :loveit: :loveit: I absolutnie nie wyglądają na amatorskie, pełen profesjonalizm :bravojs: :bravojs: :bravojs:

facebook