Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

POTRZEBUJĘ WASZEJ OPINII!!!

12

Cześć dziewczyny,

zakładam nowy temat bo nie wiem gdzie to zakwalifikować 😕 ...
Chce w tym roku otworzyć w Skawinie sklepik z prezentami ręcznie robionymi, w tym:
(obrazy z nici, trwałe figurki z masy solnej, przedmioty ozdabiane metoda decoupage, dekoracje i zabawki TILDA, biżuteria, kartki okolicznościowe, zaproszenia, notesy, oraz dekoracje florystyczne, itp.)

W tym celu staram się o dotację z U.P. Chciałabym znać obiektywne spojrzenie na taki pomysł. Już od dawna o tym myślę i pytam ludzi w mojej okolicy, ale jeszcze wasze zdanie jest dla mnie ważne :smileyflower:

Mały sklepik, przytulne miejsce w którym będzie można kupić gotowy wyrób lub zamówić coś np. z dedykacją.
Każdy klient będzie mógł przyjść i znaleźć pomysł na wyjątkowy prezent, np. foto kalendarz, artykuł w gazecie itp.

Napiszcie co o tym myślicie. To dla mnie bardzo ważne 😳 😳 😳

Mi się pomysł podoba :thumbupleft:

ja mysle ze to b. fajny pomysł 🙂 - a konkurencja jakas będzie czy nie będzie? 🙂

Nie ma żadnej konkurencji 😀 nikt jeszcze w naszej okolicy nie zainwestował w taki sklepik - najbliżej można takie cuda kupić w galeriach w Krakowie lub przez internet... :smileyflower:

no to jak nie ma konkurencji to masz komfortowe warunki :D. ... nie ma sie co zastanawiac, a jak jeszcze dotację dostaniesz to juz w ogole będzie git. Trzymam kciuki ! 😀

nie ma takiego sklepu, ale czy jest wystarczająca ilość klientów aby się utrzymać? no i lokalizacja... mam nadzieję, że nie czekasz na ten sam lokal, co ja czekałam, bo on chyba za 100 lat dopiero będzie skończony 😀

Pomysł sam w sobie super ale............pomyśl o czynszu, opłatach,zusie,biurze rachunkowym itp.Zrób rachunek ile musisz mieć dziennego zysku aby zarobić na opłaty i swoje wynagrodzenie.Możesz zastosować kalkulację miesięczną-życzę powodzenia.

Pomysl super. 😀 Zycze powodzenia. :smileyflower:

Aga ,mnie się też bardzo podoba pomysł i życzę Ci z całego serca,żeby się udało- :friends: 3mam kciuki

Podoba mi się ten pomysł, zwłaszcza że coraz więcej osób szuka czegoś innego, szuka rękodzieła, pojedynczych i niepowtarzalnych rzeczy...z drugiej strony coraz więcej osób coś tam sobie w domku dłubie, ale wiadomo nie ma ludzi wszechstronnie uzdolnionych:)

12
facebook