Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Podziękowania dla rodziców

Wczoraj na fb wrzuciła fotki takich fajnych, zgrabnych bukietó nasza Julitka z Mobilnej- może coś w tym stylu ? U nas najczęściej biorą kosze z winami, kawami, czy czymś tam, i DELIKATNY akcent kwiatowy 😡 W tę sobotę robiłam kosze- dyży gipsowy anioł na środku, z jednej strony orchidea doniczkowa, z drugiej mała kompozycja z eustomy i margaretki, budżet też ograniczony był 😉

Dzięki dziewczyny :kisscheek:
Zaraz odwiedzę Julitkę.... może coś odgapię :cwaniak:
Oliwia tak jak mówisz "darmowe" zielsko ....muszę jutro przed pracą ogródek przetrzebić .... szkoda że dzwonki irlandzkie już się brzydkie zrobiły ale mam fajny szarłat i chyba pójdzie pod nóż...wezmę go na druty i jako wypełniacz będzie robił :partydance: :partydance:

Viki po co na drut? puść szarłat :mrgreen: może na jakiejś kryzie ?przez Ciebie zrobionej 😉 Powodzenia 😀

Jak tam viki dałaś radę, wymyśliłaś coś?

Zrobiłam :smileyflower:
Podobało się :smileyflower:
Przyznaję.... poszłam na łatwiznę bo nie zdążyłam kryz przygotować (takich jak chciałam) a wpadły pogrzeby i po prostu nie wyrobiłam się.
Kryzę zrobiłam z faszyny ..... na nią podoklejałam trochę szarłatu ..... pomiędzy kwiaty bluszcz .... i żeby optycznie powiększyć bukiety podpakowałam je dodatkowo kryzą z papieru.
Zrobiłam zdjęcia ..... ale aparat mam w kwiaciarni.....

To jak będziesz miała chwilkę to daj fotki :mrgreen:
Najważniejsze że się udało 😀

Zapodaję fotkę - oczywiście nie udana ..... nie dość że jakość masakryczna..... to jeszcze nie widać kryzy z faszyny i "gliździorów szarłatowych" ponaklejanych 🙄

czym się przejmujesz ...przeciez nie jestes fotografem .......dla mnie bomba :mrgreen:

facebook