Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Pawilon handlowy

Witam.
Szukam firmy która wynajmuje pawilony handlowe takie z płyt warstwowych.
Przyszedł czas aby wyjść bardziej do ludzi 😀

Szukałam szukalam i nie znalazłam ale znalazłam firmę która z kontenerów tworzy pomieszczenia w których można prowadzić kwiaciarnię:-)

witam sama szukam firmy z takimi kontynerami tylko nie wiem ile mogą mieć metrow aby nie było potrzebne zezwolenie na budowe.Ja bardziej się zastanawiam nad lizingiem albo kupnem bo wynajmowanie jest strasznie drogie.Jaką firmę znalazlaś???

http://www.containex.com

Mam pytanie techniczne jak wyglda ogrzewanie takiego kontenera zima. Jak sa mrozy np -15 stopni lub wiecej to przeciez w srodku bez ogrzewania bedzie tez minusowa temp. A ogrzewanie nocne bedzie niebezpieczne. Jak to wyglada w praktyce.

Tego nie wiem ale myślę że jest to ogrzewanie elektryczne lub gazowe(ziemne).To nie jest moja kwiaciarnia takie zdjęcie dostałam od przedstawiciela tej firmy.Niestety kupno 35000-40000 nie na moją kieszeń taniej mi wyjdzie jak mój mąż zrobi mi drewniany pawilon.A wynajem za dwa kontenery to koszt około 1000zł bez mediów. 🙁 Będąc na swoim mam tę kasę dla siebie.
Kusi mnie miejsce w samym centrum to około 70metrów odemnie ale różnica ogromna.Trochę cierpliwości i uda mi się 😀

są też inne firmy bo na tej stronie co podalaś wygląd jest okropny.Zależy ile metrow bo kupsz już swietny,ocieplony za 25000zł Z dzrewa chyba wyjdzie drożej

Dla mnie z drzewa wyjdzie taniej bo mój mąż mi zrobi tylko materiał muszę kupić:-)

facebook