Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Pasjonują nas kwiaty

Znamy mowę kwiatów i rozumiemy ich potrzeby. Rezultatem uważnego wsłuchiwania się w sygnały rynku jest platforma, która łączy w sobie możliwość stworzenia własnego sklepu i strony www. Dzięki nam kwiaty znajdą się w każdym domu.

Dlaczego E-KWIACIARNIE.pl?
Platforma E-KWIACIARNIE.pl stwarza możliwość sprzedaży kwiatów i usług bez pośredników, stając się pomostem, łączącym kwiaciarnie, studia florystyczne, hurtowników i producentów artykułów florystycznych z wielbicielami kwiatów i tymi, którzy kwiatami uświetniają każdą uroczystość.

E-KWIACIARNIE.pl to odpowiedź na rosnące potrzeby dostawców i odbiorców, dla których kluczowymi wartościami są: wysoka jakość przy relatywnie niskiej cenie oraz ograniczenie łańcucha dostaw. Obecnie żadna firma, niezależnie od branży w której działa, nie może się rozwijać, jeśli nie istnieje w sieci. Nasza platforma otwiera drogę do wirtualnej działalności oferując możliwość stworzenia własnej strony www oraz założenia własnego sklepu internetowego. Wartością dodaną jest konstrukcja platformy, wspierająca działania SEO i pozwalająca zwiększyć swoją pozycje w wyszukiwarce internetowej.

E-KWIACIARNIE.pl to także platforma umożliwiająca integrację procesów biznesowych poprzez ich optymalizację i zwiększenie efektywności przy oszczędności czasu. Czasu, którego zawsze brakuje i który możesz poświęcić na pracę koncepcyjną.

Coś więcej niż biznes
E-KWIACIARNIE.pl wykorzystując efekt synergii jest również platformą wymiany myśli i kontaktów pomiędzy poszczególnymi producentami i hurtownikami. To także miejsce aktywnych działań firm szkoleniowych z branży florystycznej i ludzi dysponujących nieograniczonym potencjałem twórczym, a przy tym pałających miłością do kwiatów.

http://www.e-kwiaciarnie.pl

Redakcja E-FLORYSTYKA.PL

Koniecznie zajrzyjcie do tego wywiadu http://bit.ly/WywiadzFlorystka - właścicielka kwiaciarni ma bardzo dużo pozytywnej energii i świetne pomysły na to, jak zadbać o biznes, by osiągnąć sukces 🙂 Dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i chcieliby dobrze wykorzystać potencjał swojej kwiaciarni, bo jak wiadomo - kwiaty to nie wszystko 🙂

facebook