Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Nietypowa prośba o pomoc

Witam,
może niektórym z Was moja prośba wyda się dziwna i..... głupia.... Sama nie wiem jak zacząć....:-)

Ukończyłam kurs florystyczny. Zamierzeniem było otwarcie kwiaciarni, ale.... brak mi doświadczenia. I nie wierzę w swoje umiejętności. a florystykę kocham...szukam kwiaciarni albo florystki, która wzięlaby mnie pod swoje skrzydła. ponieważ pracuję w innej firmie (z czegoś się muszę utrzymać:-)) myślałam ze może chociaż dniówka w sobotę wchodziłaby w grę. Czy któraś z Was nie potrzebowałaby takiej pomocy za symboliczny zwrot biletu na dojazdy? A ja bym się uczyła.....:-)

W obecnej pracy za biurkiem się duszę...i brakuje mi sił.

witaj,
a napisz chociaż z jakiego miasta jesteś albo gdzie byłabyś skłonna podjąć pracę 😀
pozdrawiam

Mieszkam w Trzebini (małopolskie) ale mogę pracować w krakowie czy katowicach:)

no to u mnie odpada bo jestem w Poznaniu- a szkoda 😕 bo bardzo przydałby mi się ktoś właśnie na dzień lub dwa w tygodniu plus ewentualnie jakieś większe okazje typu dzień kobiet itp. 🙂 a może ktoś z mojej okolicy byłby zainteresowany, niech się odezwie!
pozdrawiam 🙂

@Haridian napisał/a:

Mieszkam w Trzebini (małopolskie) ale mogę pracować w krakowie czy katowicach:)

Witam, jezeli nie masz propozycji pracy w kwiaciarni, to odezwij sie do mnie. Chetnie pomoge,pozdrawiam.

Tak się składa, że ja jestem z Poznania i chętnie podejmę pracę zupełnie nieodpłatnie w postaci pomocy w Kwiaciarni, zanim podejmę jakieś profesjonalne szkolenie. Ale na chwilę obecną będę musiała zacząć raczej od wymiany wody we flakonach 😳 , gdyż pod względem florystycznym, nie mam żadnego doświadczenia i szkolenia. Ale na dobry początek, dobre i to, Ty zaoszczędzisz na czasie, szczególnie, że nadchodzi okres świąteczny, a ja przy okazji czegoś się nauczę. Aktualnie pracuję zawodowo, ale te dwa dni w tygodniu po kilka godzin myślę, że mogę poświęcić bez żadnego problemu, kwestia tylko dogrania szczegółów.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

witaj Aranka,
jeśli jesteś zainteresowana odezwij się proszę na kwiaciarniarozana@op.pl. Napisz proszę ile masz lat, w jakich dniach i godzinach byłabyś ewentualnie dyspozycyjna.Resztę dogadamy na priv, pozdrawiam

Witaj mfb79.
Wysłałam dla Ciebie wiadomość, odpisz czy dostałaś.

Pozdrawiam:
Aranka

Witajcie
Chętnie pomogę w pracy w kwiaciarni w zamian za przyuczenie do zawodu (na terenie Kielc i okolic) Planuje otworzyć własną kwiaciarnię. Niestety nie mam doświadczenia 😕 ale na kurs się wybieram i to juz niebawem 😀 Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam 😀

facebook