Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

kwiatostan marty gessler

Może komuś wpadł w ręce album KWIATOSTAN, bo książka to za dużo powiedziane... 😉 Jakie macie opinie na temat takiej florystyki, jaką proponuje Pani Marta Gessler?

Może i jest dobra w swoim fachu ale florystka to z niej kiepściuchna.

Mnie drażni jako osoba choć osobiście nie znam... pewnie to nieładnie ale co poradzić jak ktoś mi działa na nerwy głównie chyba takim sposobem bycia w stylu artystycznym która u innych mi zupełnie nie przeszkadza a tu doprowadza do mdłości i irytacji wielkiej.

hehe te same mam odczucia...florystyka dosc amatorska.;) mam ten cały "Kwiatostan", ale nie powiem ze jest sie tam czym inspirowac :mrgreen: , 3 kwiatki na krzyz do wazona + ładne ujecie fotografa, ot i cały kwiatostan :smokingjoint:

No ona jest bardziej kucharką (restauratorka) niż florystką, ogólnie stylistka, dekoratorka w takim minimalistycznym sznycie.

Ale dla celebrytów bukiety tworzy, a że nie wytrzymują do końca ceremonii (ślubny z bordowego kosmosu p. Kożuchowskiej) - to bez znaczenia, liczy się nazwisko i kasa........

no a Ci celebryci to maja przewaznie takie bukiety ze szał normalnie :smileyflower: ...pęczek zdechlakow owinietych w gigantyczny tampon... i to za jaka kase - to dopiero jest sztuka :smileyflower:

Pamietam jak ta ksiażka wchodziła do ksiegarni.....była reklamowana i chwalona...wiec zadzwoniłam do ksiegarni i okazało sie że szybko sie sprzedaje i została ostatnia sztuka :mrgreen: wiec poprosiłam aby mi ja odłozyli.
pojechałam,zobaczyłam i.......z wielkim rozczarowaniem oddałam naburmuszonej pani w księgarni :takaemotka: która była bardzo niezadowolona że jej jednak nie kupie a było 3 chetnych na nią :takaemotka:
w tej ksiązce NIC ciekawego nie było....

To jest Marta Gessler. Ona również jest restauratorką, ale prowadzi też galerie kwiatową, bo trudno to nazwać kwiaciarnią... 😉 Często ma 3 wazony i w nich 3 kwiatki. Ona ma taki bardzo minimalistyczny styl i trudno ocenić jej umiejętności florystyczne...

@Dekograf napisał/a:

Magda Gessler jest w moim przekonaniu osobą bardzo zarozumiałą a czasem wręcz bezczelną... oglądnęłam kilka odcinków tych kuchennych rewolucji i byłam bardzo zniesmaczona - rzucanie talerzami, plucie w talerze, wychwalanie swoich umiejętności, ironia, złośliwa krytyka... ech... baba promuje się jak może ale jej "gwiazda" powoli gaśnie... poza tym z tego co wiem, w kuchni powinno się używać czepka, a pani Magda wchodzi tam z burzą loków i nachyla się nad garnkami z jedzeniem mając dość bujne włosy... i wg niej jest to w porządku bo jakoś nigdy na ten temat nie było nic mówione... teraz ponoć chce otworzyć szkołę wystroju wnętrz - pewnie "sukces" taki sam jak we florystyce ... :thumbdown:

Marta Gessler i Magda Gessler to dwie różne osoby.

facebook