Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:ForumNa dzień dobry: Szukam pomocyKWIATOLINIA
Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

KWIATOLINIA

Jak wyżej 🙄 czy ktoś zna tą firmę? czy ktoś coś wie na jej temat?czy wywiązuje się z płatności?
Bo ostatnio mam wątpliwości :mdleje: i to spore....

Oliwko weszłas z nimi w jakis układ?
sprawdziłam w CEIDG - nie ma takiej firmy o takim nipie pod takim adresem jaki podaja na stronie...
hmmm
jak juz pisałam na FB ktos napisał ze go oszukali.. zalecana duża ostrożnosc w kontaktach z nimi 😕

Kasia dzięki za wiadomość 🙄 miałam jedno zamówienie ,zrealizowałam a oni oczywiście nie zapłacili ,chwile poczekam...a potem na moim fb będe systematycznie uprzedzać by nikt tam nie zamawiał ani nie przyjmował od nich zleceń.Mam dość oszustów internetowych.

Dałam się im wypuścić w maliny((. Dzwonię , nikt się nie zgłasza, na dwa maile , brak odpowiedzi. Skoro są już dwie oszukane kwiaciarnie, to pewno jest ich więcej.Jak się zbierzemy, to policja weźmie się za kanciarzy, bo zgłosimy do ścigania.
Czekam na zapłatę z walentynek.

I ja należę do tych oszukanych :teeth: :teeth: dobrze , że tylko 1 bukiet za 50,00 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Dziewczęta, zbieram wszystkich , którzy dali się im oszukać.Chcę złożyć zawiadomienie na policję.Podejrzewam, że poprzednio to oni byli "Kup kwiaty". Nie bójcie się .Jako zeznanie wystarczy pisemne oświadczenie o tym, że was naciągnęli. Wyobraźcie sobie , 20 bukietów po 50 zł, to "tylko 1000 zł.,można sobie dooobrze żyć. nie pozwólcie , abyśmy utrzymywały pasożytów!
Bo nasze zaniechanie ścigania im pozwala na bezkarność i oszukiwanie następnych. Piszcie na mego maila
sklep@kwiatylegnica .pl
Za ciężko pracujemy, aby pozwalać sobie na straty.

Zapłacili!!! po trzecim mailu......Czwarty był tylko kopią policyjnej instrukcji, jak złożyć wniosek o ściganie przestępstwa.
Pieniądze zjawiły się na koncie , ja natomiast nie mam podstaw do składania na policję , zażalenia .Walczcie dziewczęta, bo bez tego zostajemy na lodzie.

zosl możesz przesłać mi tą kopię policyjną?? :mrgreen: bo mnie jasny szlag trafi.

Posłałam link na maila, ale starczy wpisać w googla wniosek o ściganie przestępstwa , to pojawi się sporo linków.Ten krzeszowicki jest dobry , bo podaje 7 kroków , do napisania sensownego wniosku

Dziewczyny dosłownie 2 minuty temu dzwonił do mnie facet z kwiatolinii to jest nr tel z którego dzwonił : 327905259
chciał żebym wykonała zlecenie , nawet się nie pytałam dokąd i za ile powiedziałam że mają złą sławę i nie będę z nimi współpracować , facet odp Ok dziękuje . był bardzo grzeczny 😯

facebook