Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Kwiaciarnia w dużej wsi , małym mieście

12

Powiem tak. Osada w której mieszkam to w centrum jest miastem na obrzeżach dosłownie wieś. W tym warmińskim zaludnionym skrawku ziemi mieści się rynek. Nie jest za duży rynek ale rynek. Zastanawiam się jak by na tym rynku otworzyć kwiaciarnię na kółkach . Czy warto podejmować się takiego przedsięwzięcia?

Witaj Piotr :mrgreen: kwiaciarnię na kółkach? co miałeś na myśli?

Trochę z złej rubryce założyłeś temat lepiej byłoby w Szukam pomocy lub Zakładam kwiaciarnie a nie Aranżacja wnętrz wydaje mi się że tamte działy są częściej czytane więc więcej osób Cię zauważy.A co do pytania to jeśli nie masz na tym rynku żadnej konkurencji to warto spróbować.Na pewno jest jakiś kościół, są jakieś śluby,pogrzeby.Napisz coś więcej o tym miejscu i o tych kółkach!

Ja jestem szczególnie ciekawa tych kółek :mrgreen: Przyznaje ze takiej wersji kwiaciarnianego biznesu jeszcze nie widziałam.

@Iguana napisał/a:

Ja jestem szczególnie ciekawa tych kółek :mrgreen: Przyznaje ze takiej wersji kwiaciarnianego biznesu jeszcze nie widziałam.

Sprawa wygląda tak , że w tej małej mieścinie choć jest kilka kwiaciarni , to jednak one są takie jakieś bez tła i bez uroku, Po prosty starego pokroju, są bo są . Myślę zacząć od rynku , ale nie w godzinach tylko od 7:00 do 13:00 bo tak długo ten rynek jest czynny, ale raczej na okrągło , a potem postawić tam lokal . Czynny całodobowo.

Pomysł dość nowatorski. Ja Cię zniechęcać nie będę do odważnych świat należy, więc ruszaj ze swoja kwiaciarnią na kółkach,Ty najlepiej wiesz jak to ma funkcjonować.
Czekam na wieści, jak idzie biznes.
Pozdrawiam
Wojtek

Może w takim wozie na drewnanych kołach? To byłoby fajne.

Całodobowo? Czy w Twojej miejscowości są wieczorem i w nocy tłumy na ulicy? U nas po 18 w zimie i po 20 w lecie "baza ludzi umarłych".

@titex napisał/a:

Może w takim wozie na drewnanych kołach? To byłoby fajne.

....kwiaciarnia,,DRZYMAŁY,,super mogło by być-powodzenia

Te drewniane koła to świetny pomysł......
A masz dużą konkurencję?

12
facebook