Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Kwiaciarnia "Pastelowa" Agnieszka Guja

Małgosiu a do mnie to nie chcesz tak podesłać e-mail :smileyflower: :smileyflower: :smileyflower:

oj ja do ciebie to niedługo przyjade :dogrun: nie umie kurcze tych zdjęć zmniejszać :teeth: :teeth:

Przyjedz przyjedz kochana -tylko mnie nie bij kochana bo mnie ciągle ktoś okłada to ledwo na nogach stoję 🙁
Albo zapowiadasz się jak nasza Kawa , miała być i nie dotarła ....fala była wysoka i popłynęła.......w innym kierunku :mrgreen: :mrgreen: ale za to byłą Aga z mężem z Lawendowej :kisscheek: - buziaczki dziewczynki :kisscheek:

Znalazłam to wklejam zanim zapomnę - sprytny sposób na dodatkową powierzchnie handlową w wersji mobilnej :smokingjoint: dwie duże donice i szyba. Nie wygląda ciężko po przejrzyste i pasuje do 2 innych stolików. Można nimi kręcić jak akurat pasuje i w zależności od tego co masz do wyeksponowania.

Jeszcze jedno zdjęcie bo na okrągłej szybie też fajnie się prezentuje towar 😉

I jeszcze "stolik na stolik" :smileyflower:

Dziękuje bardzo za Wasze pomysły!
Mam kolejny problem. Tzn to jest nawet szczęście tylko nie wiem jak to załatwić. Przyszła do mnie babeczka i zamówiła kompozycje ze sztucznych na komodę, dała wazon i powiedziała jakie kolorki. Po moim wywiadzie po co, na co okazało się, że ma dwa salony ślubne i to własnie tam chce umieścić kompozycje. Powiedziałam, ze kompozycje zrobię jej gratis w zamian za polecenia. Mam jej przygotować katalog z bukietami... i tu się pojawia problem, bo nie mam za bardzo co pokazać. Robiłam jeden bukiet ślubny i dwa samochody w mojej karierze... Czy mogę pożyczyć zdjęcia od innych i napisać, że są to propozycje a nie moje prace? Jest to naprawdę duża szansa dla mnie bo oba salony są w Tychach. Pomóżcie proszę! Kompozycję zrobiłam taką jak na zdjęciu. Co o niej myślicie? Coś dodać, coś ująć? Miała być na bogato...

raczej nie możesz korzystać z cudzych zdjęc bez zgody autora. JAk masz zgodę to ok. Może na początek kup katalog ze zdjęciami, a jak się dorobisz własnych fotek to wymienisz.

Albo popytaj autorów zdjęć kompozycji, które Ci się podobają może się zgodzą.

Jasne, że za zgodą autora możesz stworzyć "swój" katalog. My na studiach chętnie użyczaliśmy sobie nawzajem zdjęć, żeby mieć co przedstawić klientom. Wiadomo, że dopiero zaczynasz, a coś musisz klientowi pokazać. Jak dla mnie nie ma problemu jeżeli autor się zgadza :-):-) Kompozycja śliczna, ja bym może jedynie tego czosnka z lewej troszku bardziej do środka dała, tak bliżej piwonii lub tego cosia co ją przypomina 😉

Agnieszko - kompozycja ok, tylko ta różę, co jest najwyżej dałabym na prosto, czosnek może nieco niżej, i chyba zrezygnowałabym z róży, która sprawia wrażenie wypadania z kompozycji.

Z cudzych zdjęć korzystać możesz - ale tak jak piszą dziewczyny - zapytaj o zgodę ich autorów. A najwygodniej będzie jeśli kupisz sobie katalogi z bukietami ślubnymi typu KWIATY DO ŚLUBU czy PORA NA ŚLUB. Tylko pamiętaj - musisz być pewna, ze będziesz potrafiła wykonać każdy bukiet, jaki klientka wyszuka w tych katalogach.

Swoja drogą- Kasiapek- nie myślałaś by wydać jakiś album z wiązankami ślubnymi? 😉 😀 Sorki za odbiegnięcie...

facebook