Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

kursy florystyczne w Krakowie

ja się już przekonałam że tanio nie znaczy tanio. akurat w tych kursach to nie jest najlepsze kryterium. po jakimś czasie juz wiem że 3 dniowy tani kurs to ewidentna starta czasu i pieniędzy. trzeba tez uważać na wystawiane certyfikaty, w jednej kwiaciarni usłayszalam ze gdybym miała ceryfikat z od kogos kto nie ma uprawnien to mogłabym wyrzucić go do kosza. bo to jakbym sama go sobie napisała.

pozdrawiam
'jola

Jeżeli miała bym coś polecić w Krakowie to tylko MCEF. Przede wszystkim Pani Agnieszka Stój posiada ogromną wiedze na temat florystyki, zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, nacisk kładziony jest na zajęcia praktyczne, a nie siedzenie i pisanie teorii w zeszycie.

Kwiatów, dodatków, narzędzi nie brakuje dla nikogo. Stoły przy ktorych sie pracuje sa stabilne, kazdy dostaje fartuch zeby sie nie pobrudzic. Nawet najciezsze przypadki sa w stanie sie nauczyc na kursach w MCEF bardzo duzo.

Milym plusem sa przerwy a w niej kawa, herbata ciastka organizowane przez Panią Stój. Ja przed 1 stopniem przeszukalam caly internet i nie zaluje swojej decyzji. Zrobilam 1 i 2 stopien w MCEF, w trybie normalnym, ale sa tez weekendowe. Kazdy po kursie dostaje płyte ze zdjeciami swoich kompozycji ktore wykonywal w trakcie kursu.

Polecam serdeczenie 😉

Ja juz zaczelam odbywac praktyke w kwiaciarni 😉 pozdrawiam Maja

Moje miłe Panie

Ja zanim przystąpiłam do kursu, przeczytałam opinie i tu i tam. Ale trudno wybrać bo każdy chwali lub gani, to co ukończył, ale bez odniesienia do innych placówek. Mi udało się porozmawiać z kilokma osobami które ukonczyły jakis kurs. W koncu wybrałam mcef, wątpliwości minęły po 5 minutach od rozpoczęcia kursu. Wiedziałm że dobrze trafiłam. Ukończyłam poziom 1 i 2gi.
Dziś mogę pochwalić się i polecić mcef w Krakowie. Przede wszystkim dużo praktyki, dużo kwiatów, dużo dodatków. A najważniejsze to to jak przekazano wiedzę i praktykę.
Piszę bo warto polecać tych którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

Małgosia

A co myślicie o kursie w Gowork ? Warto ?

A kurs w Gowork ?

A ktoś był na tym kursie http://www.agrosalon.pl/kurs-florystyczny/? Z tego co wyczytałam są dość długo na rynku i mają dobrą kadrę szkoleniowców. W internecie znalazłam sporo dobrych opinii na temat tego kursu. Może ktoś z was powie coś na jego temat z własnego doświadczenia 🙂

Ja zdecydowałam się na kurs online w Centrum Doskonalenia Zawodowego i gdybym miała wybrać jeszcze raz, to też podjęłabym taką decyzję. Na początku miałam ogromne wątpliwości czy warto decydować się na kurs. Dlatego też zanim wybrałam szkolenie dla siebie zrobiłam małe rozeznanie, poczytałam trochę opinii, podpytałam tu i tam no i wybrałam placówkę. Nie żałuję swojej decyzji, bo udało mi się sprawnie ukończyć szkolenie, a na podstawie ich zaświadczenia dostałam wymarzoną pracę!

facebook