Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Kurs II stopnia relacja

Emjulka 🙂 ty też ? :heartspink: tyle, że do Tychów na 4 dojeżdzać??............... hmmm....nie wiem czy ty poważnie ??
mimo wszystko, wiesz, że twierdzę, że gwiazda jesteś :kisscheek: :kisscheek:

dzięki serdeczne emjulka4. Czekam na fotki!

@jaKasia napisał/a:

Kasiapek jestem z Lublina i na kursy dojeżdzam do Warszawy ale Tychy troche daleko 😕 Pod koniec listopada wybieram sie na kurs II stopnia do Wawy a w przyszłym tygodniu na warsztaty. Niestety u nas w lublinie nie ma w czym wybierać.

Może orientujesz się gdzie w Lublinie moge iśc na kurs?
A w Wawie gdzie chodzisz?

No fajniaste te bukiety,kóla poprostu zarąbista :smileyflower: :thumbupleft:

Gabi twoje bukieciki też są świetne,najbardziej podobają mi się dwa pierwsze-cudo :smileyflower:

Titex w Lublinie cieżko znaleźć cos godnego polecenia. Ja szukałam i jedyne co znalazłam to kursy w prywatnych szkołach takich policealnych ale prowadzone na niskim poziomie a zpłacic trzeba 900zl. Mówiąc o niskim poziomie mam na mysli, że są organizowane z okresie letnim bo wtedy jest najwiecej kwiatów na polach albo nauka metody skrętoległej -na patyczkach-bo kwiatów szkoda :chytry: W Lublinie korzystam wiec z warsztatów na Elizówce (niestety tylko ze 3 razy do roku). W Warszawie natomiast zrobiłam 2 kursy w szkole ArtDecor w p.Agnieszki Nożewskiej i jestem mega zadowolona. Teraz bede korzystała z warsztatów we FloralCollective 😀

dzieki

Moi drodzy zdradzicie jak ''zaplątać '' kryzę z pierwszego zdjęcia? 😀

jak ja i Greta organizowałyśmy dwu dniowe warsztaty za 600zł i w zasadzie nie było ram czasowych to na pierwszych prowadzonych właśnie przez Kasię miałam 3 osoby!!!!! :teeth: w tym jedna aż z przemyśla..pozostałe dwie tez spoza lublina.
Następne miała prowadzić baaaaaaaaaaaaaardzo znana florystka i nie było chętnych...wszyscy tu mądrzy i wszystko umieją a i tak każdy wie,że to czarna d...a -dziura ten Lublin.

A ja właśnie kiedyś z Tobą ka-melia rozmawiałam (przez tel) na temat warsztatów z dekoracji w kościele ale nie poszłam bo nie miałam nawet kursu podstawowego ukonczonego. Nie było mnie jeszcze wtedy na forum i nie miałam za dużo pojecia o tym wszystkim 😀 Szukalam wtedy podstawowego kursu :smileyflower:
W marcu zapisalam sie za to na warsztaty do FloralCollective slub i komunia i juz sie nie moge doczekac 😀

facebook