Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Kiedy "fachowiec" zabiera się do pracy...

:takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: magnolka rozwaliłaś mnie z tym sprzętem i nocą poślubną..... :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

buahahahaha poszczałam sie :takaemotka: :takaemotka: .. co ona tam nacisła do tej rączki, watoline czy co 😯 :smileyflower:
ale biedne te panny młode... ja bym zdzieliła florystke takim bukietem w łeb

Julita, daj linka do twórców tych dzieł :takaemotka:

Hahhhahaahhahahaaaaaaaaaa sikam po nogach

Dziewczyny potraficie niezłe diamenty znaleźć :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Te zdjęcia są z dwóch kwiaciarni....obydwie z Ciechanowa....ta od tampona uważana jest za jedną z najlepszych w mieście.......
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=409286712519868&set=pb.408707149244491.-2207520000.1385150706.&type=3&theater

no i druga.....w tej drugiej można znaleźć jeszcze inne "perełki".......
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=604667129579715&set=pb.604640509582377.-2207520000.1385150958.&type=3&theater

a zerknijcie jak jest podpisany ten "bukiet" z płatków ........

:smileyflower: noo widać że kobitka lubi konkretne rzeczy w garści trzymać .............. :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Z tego co dobrze widzę to ta od "tamponu" wszystkie rączki bukietów takie spasione ma :bangin: :bangin:
Nawet mało kwiatów w bukiecie a rączka gruba :tease: :bangin: :tease: :bangin:

gąbka, rączka...

paczysz i nie grzmisz

to jakaś produkcja eksperymentalno-instrumentalna czy co???? a twórczyni stara panna chyba i nie wie jaka grubość do ręki pasuje :mrgreen: - tyły ma nie złe ..... wyobraźnia jej dopisuje hahahahah ślubny bukiet noc poślubna trzeba młodą do roli żony przygotować hahahahahaha ale jak by jej takiego tampaxa..... załadować to 😯 by jej oczy wypadły :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:
a ten gigantus to ze staroci chyba bo kwiaty poczerniałe aż .......okropny :boisie:

ooooo....Parvi widzę że na to samo patrzymy..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to zdjęcie miałam już w pogotowiu do następnej prezentacji....... :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:
tylko chciałam wam dawkować napięcie...... :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

MI SIE WYDAJE ,ZE dopiero jest w trakcie wykańczania

facebook