Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Jakie artykuły czytacie najczęściej?

Które artykuły z serwisu czytacie najchętniej i co jest tego powodem? Co jest dla Was najbardziej interesujące, inspirujące? Może powiecie, jakich treści w portalu brakuje, tak byśmy mogły dyskutować również na ich temat i wyciągać z nich przydatne dla wszystkich wnioski 🙂

Według mnie nic nie brakuje, bo jeżeli nie ma artykułu na jakiś temat to zawsze można o to spytać na forum i na pewno ktoś udzieli odpowiedzi, a najczęściej wywiąże się dyskusja lepsza często od najlepszego artykułu. Może przydałyby się rzeczy związane z podstawową wiedzą tak jak kiedyś był temat krok po kroku, ale został przeniesiony do GR.

dicappo1 masz na myśli podstawy wiedzy florystycznej, czy wiedzę o kwiatach? Można stworzyć tu miejsce, w którym wymienimy rzeczy, które chciałybyśmy, by się tu znalazły, administratorzy z pewnością wezmą to pod uwagę 🙂

Obie z tych rzeczy byłyby potrzebne. Chciałabym wiedzieć o hodowli roślin i jak się opiekować daną rośliną.

AnnaMM ,

odnoszę wrażenie, że nie zapoznałaś się nawet ze stroną główną tego Forum, nie mówiąc już o regulaminie, bo gdybyś to zrobiła, wiedziała byś, że do założenia nowego tematu nie są potrzebni administratorzy, każdy ma prawo założyć nowy temat czy zadać pytanie w już istniejącym, i jak napisała dicappo1, na pewno otrzyma odpowiedź, lub zainicjuje dyskusję.

Działy "Florystyka", "Ślub i Wesele" to skarbnica wiedzy florystycznej , w dziale "Kwiaty cięte" można wyczytać
masę ciekawostek dot. postępowania z materiałem roślinnym.
"Nasza działka, ogród, roślinki & projektowanie ogrodów" przeznaczony dla tych, którzy lubią grzebać w ziemi, w polu, ogrodzie na balkonie czy w doniczce.

Ach, mamy jeszcze "Hyde Park", gdzie można o wszystkim, co nas nurtuje i bezcenną "kanapcię w kanciapie szalonych florystów " gdzie bywa czasem poważnie a czasem śmiesznie.

Napisałaś
" Można stworzyć tu miejsce, w którym wymienimy rzeczy, które chciałybyśmy, by się tu znalazły".
Ja bym nie chciała, aby tu wymieniać RZECZY, wolę, jak dotychczas, wymieniać myśli, doświadczenia, dzielić się wiedzą.

Zauważyłam, że większość Twoich postów kończy znakiem ? , co upoważnia mnie do zadania Tobie kilku pytani:
- które tematy na Forum zainteresowały Ciebie najbardziej i dlaczego?
- jakich tematów w portalu Tobie brakuje?
Najważniejsze pytanie na koniec.

Napisałaś w innym miejscu "jestem doradcą osób wspierających takie biznesy" , z kontekstu wynika, że chodzi o wspieranie branży florystycznej czy kwiatowej.
Czy możesz napisać coś bliższego, co to za "osoby", czy są to mecenasi sztuki florystycznej, przeznaczający fortunę na rozwój branży kwiaciarskiej, jeśli tak, to jak można zdobyć życzliwość takiego darczyńcy?

Pozdrawiam, z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Jadwiga, nie rozumiem Twojego negatywnego nastawienia. Jestem osobą zajmującą się doradztwem w sprawie konkursów i marketingu kwiaciarni dlatego zadaję tyle pytań. Chciałam dowiedzieć się czegoś o Was i Waszych biznesach, a także o pracy samych florystów - o tym, jak kreować tę branżę, by wróciła do dalszej świetności.

Bardzo mi przykro, że nie znam żadnego darczyńcy, który przeznacza duże sumy pieniędzy na florystykę. Chciałam pomagać w inny sposób, ale jeśli z Waszej strony nie ma chęci współpracy to z pewnością nie będę się narzucać 🙂

Co do kwestii podstawowych - wiem, że same możemy dodawać wątki na forum i tworzyć tematy, jednakże chciałam żeby niekiedy tworzyć i prowadzić dyskusję na forum w oparciu o artykuły publikowane w serwisie, żeby cały portal był dla nas jak najbardziej użyteczny 🙂

Dziękuję uprzejmie za szybką, chociaż po części wymijającą odpowiedź..
Nie rozumiem, dlaczego zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej.
Podkreślam, że wszystko co piszę, to wyłącznie moje zdanie, NIGDY nie wypowiadam się w imieniu innych osób, jeśli nie jestem przez nie do tego upoważniona.

Pozdrawiam, życzę w sukcesów.

Rzadko się udzielam , ale powiem czego najbardziej szukam na takich portalach
przede wszystkim szukam odpowiedzi na pytanie jak przyciągnąć klientów a może trzeba inaczej sprecyzować to pytanie jak prowadzić kwiaciarnie aby nie wyjść na kretynkę 🙂
tak naprawdę czytam wszystkiego po trochu

życzę miłego dnia wszystkim

A ja bardzo często czytam różne tematy a rzadko kiedy się udzielam,teraz postanowiłam to zmienić,być może wnieść coś nowego:) A czego poszukuję? Najczęściej również jest to ciekawość i chęć poznania punktu widzenia innych na florystykę,zresztą na forach można znaleźć różne kompozycje często pomocne podczas codziennej pracy.

facebook