Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

jak ujarzmić papier ?

12

Hej! mam pytanie: czy macie jakiś sposób na ujarzmienie cienkiego, szeleszczącego i ślizgającego się papieru pakunkowego (wiecie , tego ozdobnego w który zawija się klientom np. kwiaty), może jest na niego jakiś prosty patent bo ja z nim nie daję rady i ostatnio muszę się pilnować żeby nie przykląć przy kliencie 😳 , na chwilę składałam sobie pojedynczo w kostkę, potem składałam na pół i zwijałam pojedyńczo w ruloniki ale wróciłam do dawnego sposobu, trzymam na górnej półce cały pakiet i jak jest potrzeba to się z nim morduję, ale wtedy przynajmniej nie jest wymięty.
zaznaczam,że nie mam na tyle miejsca żeby go zawiesić na ścianie na rurce typu karnisz. proszę o jakieś podpowiedzi

Ja miałam półkę pod ladą i na niej ułożone pojedyncze arkusze (złożone w pół). Też się po całym dniu robił bałagan, codziennie układałam, ale przynajmniej się tak nie gniótł. Powodzenia!

ja mam u siebie pod ladą 5 niskich szuflad są szerokie , bardzo wygodne
w których trzymam papier do pakowania przecięty na pół , różne kolorowe folie w jednej szufladzie mieszczę 4 rolki kolorowej foli oczywiście wyprostowanej :smileyflower: :smileyflower:

Ja mam lade zaprojektowana przeze mnie i mam szerokie półki. Na jednej trzymam własnie papier, przecinam sobie na pół cześc arkuszy na mniejsze bukiety i leżą na tych wiekszych arkuszach. Ale jak nie ma miejsca to może pionowo postawic gdzies w kącie i wyciągac w miare potrzeb, hmmm.. nie wiem....

no właśnie dziękuję Wam za odpowiedzi, teraz wiem że nie do końca dobrze zaprojektowałam swoją ladę , ale chyba będę musiała po prostu dorobić płaską półkę pod ladą i to będzie najlepsze rozwiązanie. na stojąco trzymałam papier ale jak trzeba wyciągnąć to i tak zawsze musiałam go rozkładać, a nie zawsze jest miejsce. zainspirowały mnie Wasze pomysły na papier dziękuję :buzki:

U mnie papier- połówki na pojedyncze kwiaty wisi na desce przy wejściu na zaplecze tj zaraz obok lady a obok niego stoi rezerwowa bela pełnych arkuszy, jak na razie sprawdza się to calkiem nieźle:)

mam sztyl od miotły powieszony na ścianie i - papier ma się tam super 😀

@SzuSzu napisał/a:

mam sztyl od miotły powieszony na ścianie i - papier ma się tam super 😀

a ja właśnie miałam pisać 🙂 żeby rolę kupować dużą i patent własny z grubym bambusem wykorzystać 😀

a szuszu jeszcze taniej wymyśliła :buziak: :buziak:

Wiedziałam że gdzieś to mam- wersja trochę ładniejsza od naszych desek i kijków 😉

Właśnie! kiedyś gdzieś widziałam karnisze - kupuje się podpórki - kosztują od 3zł i do tego rurki czy tam patyki pasujące, nakładane - można przyciąć sobie na odpowiednią długość i powiesić tak, jak liwaczka pokazała! Ja miałam tak zrobić ale losy potoczyły się zdeczka inaczej 🙁

12
facebook