Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

FLORIADA W WILANOWIE 09.09- 11.09.2011

Hej!

Przeklejam z Facebooka. Trochę słabo się reklamuje ta impreza, a może kogoś zainteresować.

"Muzeum Pałac w Wilanowie oraz Stowarzyszenie Akademia Wilanowska zapraszają do uczestnictwa w organizowanej imprezie w Pałacu w Wilanowie „Florida” – Wilanowskie Święto Kwiatów odbywające się od 9.09.2011 do 11.09.2011.
Oto opis imprezy:
Kontynuacja corocznego święta kwiatów (od 7 lat) „Wilanowskie Barwy Lata”. Wystawa cieszy się coraz większym zainteresowaniem i wpisała się w tradycję życia kultura...lnego Wilanowa. Postanowiliśmy rozszerzyć formułę, łącząc ją z odrestaurowaną architekturą ogrodów oraz muzyką. Pragniemy aby było to święto rodzinne, rozsławiające piękno ogrodów Muzeum Pałacu w Wilanowie.
Ogrody królewskie istnieją od ponad 300 lat. W ich otoczeniu skupiał się kwiat najwybitniejszych artystów, twórców nauki i kultury. Chcemy nawiązać do dawnych tradycji i w czasie trwania Floriady skupić w Wilanowskich Ogrodach znakomitych twórców kultury na tle wspaniałej architektury ukwieconej pracami najwybitniejszych florystów. Zapraszamy do zwiedzania i współpracy"

czy ktoś się wybiera na ten event?
Trochę mało informacji na stronie Wilanowa, ale jak już mi pod nosem organizują event florystyczny, to grzech się nie wybrać ? 😀
Chyba się tam w piątek zjawię...

Aga to z ochotą obejrzymy zdjęcia :smileyflower:

:mrgreen: przyjdź koniecznie to się poznamy :mrgreen:
... no a tak w ogóle to jedna z prac będzie moja :gwizdze:

MBB....witaj....czytałaś wpis w swojej galerii...?.....jestem pewna że się znamy z kursu.....w Wilanowie nie będę....robię wesele...ale zdjęcia z miłą chęcią obejrzę...:-) pozdrawiam....

Witam i zapraszam. Mam nadzieję, że się zobaczymy. Również biorę udział w wystawie.

Super, bardzo chętnie Was poznam w realu i popodziwiam Wasze prace.
I oczywiście sfotografuję, jeśli będziecie chciały 😀
Niestety ja mogę Floriadę odwiedzić tylko w piątek, bo w weekend mam zajęcia. Będziecie tam jutro? Ja pewnie ok. 11.00
I byle nie padało!!! bo jak rozumiem cała impreza jest na zewnątrz, w ogrodach?!

Ale super :mrgreen: :partydance:
Tak impreza na zewnątrz i do niedzieli ( z niedzielą włącznie ma być bezdeszczowo ) :mrgreen:
hyyyym no o 11 to niewiele sfocisz bo zaczynamy pracę od 8 , nooo chyba że nas :mrgreen:
myślę że gdzieś o 13 byłoby najlepiej .

Ja będę montować od około 9.00. Do zobaczenia 🙂

Hej,

Ok, przynajmniej nie będę przychodziła w ciemno, dzięki za info!
w takim razie zjawię się jutro ok.13.00. no chyba że będzie jakaś super ulewa. ale trzymam kciuki za dobrą pogodę, no i życzę jutro udanej pracy!!!! powodzenia!

facebook