Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Decoupage - pisanki

Miałam plany zrobic decu ale ....nie umiałam sie do tego zabrac ....doły te sprawy...weny brakowało 😥 itd.....
:zmeczony:

Parvi oczywiscie piekne te pisanki :inlove: :inlove:

ale cudnie...a ja tak rzadko tu ostatnio zaglądam..a akcesoria jak zakupiłam tak leżą ...poprostu brak czasu 😀

ja tez czasu nie mam... ale zamiast spać 7 godzin - śpię 5 🙂 w końcu - po śmierci się wyśpię! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a 37 pisanek schnie spokojnie na biurku :smileyflower:

Parvi :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
róże i cracki pięękne...na styropianie robisz, czy wydmuszki? i co Akrylem bazę robisz? Piękne serwetki widziałąm statnio w HOME&YOU (lawenda i sama trawa :inlove: )Do tej pory czytałam pare "krok po kroku" i mam pytanie próbowałaś może kleić na zwykłym kleju winylu po 2 zł, poliwinylowym czy masz "fachowe" ? Ponoć ten zwykły daje radę. Kurcze doba za krótka zawsze :teeth:

@zyta napisał/a:

na styropianie robisz, czy wydmuszki?

styropian, gips i drewno - na wydmuszki się nei zdecyduję chyba nigdy bo jakoś tak jak sobie pomyślę, że po kilkunastu warstwach lakieru, po skończonej pracy, która jest strasznie czasochłonna - skorupka robi TRRRRRACH - to bym się załamała! 😉

@zyta napisał/a:

i co Akrylem bazę robisz?

nie robię bazy; tylko i wyłącznie farba akrylowa - na styro - jeśli daję papier ryżowy to nie widac faktury materiału, jeśli nie - maluję 3-4 razy i też jest gładziutko.

@zyta napisał/a:

Piękne serwetki widziałąm statnio w HOME&YOU

o, to muszę u siebie zajrzeć :smileyflower:

@zyta napisał/a:

próbowałaś może kleić na zwykłym kleju winylu po 2 zł, poliwinylowym czy masz "fachowe" ?

oczywiście, że próbowałam wielu i niestety - fachowy jest najlepszy; piszę "niestety" - bo relatywnie droższy od zwykłych winylowców czy wikoli i tym podobnych... Różnica jest nie tylko w cenie ale w jakości i komforcie pracy - przede wszystkim klej fachowy - nie moczy wyłącznie serwetki ale moczy ją i powleka jakby warstewką ochronną "gumowaną" jakby co zapobiega rozdarciu serwetki - to jest najważniejsze dla mnie - zwłaszcza przy większych motywach można jeździć pędzlem kilkanaście razy po motywie by go wygładzić co jest niemożliwe przy zwykłym kleju - ten po około 6 pociągnięciach - rwie serwetkę i robota od nowa! Z drugiej strony - kleju naprawdę idzie niewiele, więc raz się płaci a potem klei, klei i klei... Poza tym - powierzchnia jest wygładzona, nabłyszczona od razu no i nie zmywa się... ja używam głównie kleju z werniksem od razu.

@zyta napisał/a:

doba za krótka

noooo, hameryki nie odkryłaś :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka: :takaemotka:

Coś do pokoiku dziecięcego 🙂

Ale słodkie :loveit: :loveit: Parvi gratuluję talentu :drink:

Dziewczyny - powtarzam po raz kolejny - takie naklejanki to nie talent, to tylko wyćwiczenie! Każda z Was zrobiłaby takie ozdoby, nawet lepiej! 🙂 Zachęcam, niezła zabawa!

śliczne jak zawsze :loveit: :loveit: :loveit:

Cudeńka, podziwiam i zazdroszczę. A jakbyś robiła jakiś kursik jednodniowy to ja bardzo chętnie na niego przyjadę :mrgreen:

mówiłam ci już kilka razy ale sie powtórzę po prostu super 🙂 :inlove: :kisscheek:

facebook