Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

bezpłatna nauka na kierunku florysta

12

Jestem przede wszystkim związana z warsztatami plastycznymi i animacją czasu wolnego. Kompozycje florystyczne czasami wykonuję jako prezent dla kogoś. Miałam kilka indywidualnych zamówień, ale odmówiłam. Trudno jest stworzyć taką samą wiązankę, gdy wykorzystało się do poprzedniej swoje osobiste skądś zaczerpnięte przydasie. Cenowo to się zwyczajnie nie opłaca.

Chciałabym się zapisać na jakiś kurs. Myślałam właśnie o szkole policealnej. Przy czym sama nie jestem pewna. Może lepiej odbyć płatny kurs np. florystyki okolicznościowej? Po takim szkoleniu można prowadzić warsztaty np. ikebana?

Polecam Szkołę Policealną Cosinus 😉 Zajęcia darmowe, nauka florystyki trwa rok 😉

Bezpłatna nauka w Cosinusie jest np w Gdyni - mega polecam 😉

Ja końćzyłam florystę w cosinusie w Lublinie i jestem naprawdę zadowolona. Nauka trwała rok, bezpłatnie,  Panie prowadzące zajęcia to osoby pracujące w zawodzie z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia w weekendy, egzamin zawodowy składał się z dwóch części- pisemnej i praktycznej. Pisemna to test 40 pytań a praktyczna trzeba było wykonać określoną w zadaniu kompozycję i zrobić jej rzut na arkuszu z krótkim opisem. Egzamin zdałam za pierwszym razem i teraz realizuję swoją pasję pracując w kwiaciarni.

12
facebook