Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

Artykuły florystyczne

12

@oliwia napisał/a:

niby tak Parvuniu można zadzwonić , ale jak chce cos kupic zaraz szukam ceny .... a jak ich brak rezugnuje- i chyba wiekszosc tak robi..............

No ja tak robie ,jestem wygodna lubie proste rozwiazania,i jak mam kiblowac na necie szukajac czegos i przegladajac tysiace zdjec ,jestem nerwus wiec 🙄 szybko rezygnuje taj jak Oliwia:)

aaa tam Parvuniu ...... firmowa ok ale jak już się pokazują z całym asortymentem nie tylko pokazówką, to choć na prośbę powinni mieć cennik i na e-mail zapodawać... no ale dobra czepiam się - stara już jestem i zrzęda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :ksiadz: amen

oliwia w poniedziałek jest pokaz ..... wsiadaj w ciapąg i przyjezdzaj w niedziele ......u mnie czym chata bogata tym goscie rzygają ......zapraszam wtedy bedzie rzyjemne z pozytecznym .. kiedy ostatnio gdzies byłas ??????????????????????

o no własnie - daga będziesz?

Daga nie wiesz o co prosisz hahahahahahaaaa :chef: :kisscheek: ale dziękuje kochana jesteś , poczekaj jeszcze się porzygamy razem :mrgreen: na razie trzeba wyprostować psyche :mrgreen:

jak mi auteczko naprawią to bede ... chociazby po to aby sie odstresowac :mrgreen:

HOGATKO ja ci tą psyche w mig naprostuje :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: :bangin:

12
facebook