Forum

Zaloguj się, aby móc komentować, dodawać wpisy i zakładać tematy.

A ja uwielbiam anioły...

Oliwia - :heartbeating: :loveit: :heartbeating: :loveit: :heartbeating:

Ty mi tu anielinko , nie sercuj :takaemotka: :takaemotka: tylko miałaś żydki i kominiarczyki robić - a do tej pory nie widze :smileyflower: twoje aniołki slicznie są , mam jeszcze kilka - jak bede na nowym miejscu i bedzie OK - to na pewno zamówie wiecej :smileyflower: :kisscheek: :loveit: :heartbeating: :loveit: :heartbeating:

Anielinko masz coś gotowych aniołków ????? jak nie masz to zacznij coś produkować , bo przymierzam się zamówić następne , no i kominiarczyki jak jak dasz rade :mrgreen: :mrgreen: :inlove: :inlove: :kisscheek:

Jakie one cudne są!!!

Witam!!! Po dłuuuugiej przerwie wracam...do Was...do normy zdrowotnej mam nadzieję...zdrówko posypało się i trzeba było poleżakować w szpitalu...ale mam nadzieję, że to wszystko już za mną...
Zaniedbałam wszelkie złożone zamówienia za co serdecznie przepraszam... i informuję zainteresowanych, że jestem gotowa do pracy i chętnie przyjmę wszelkie zamówienia /osoby, które do mnie pisały proszę o kontakt/.
Pozdrawiam!!!

Witaj Anielinko 🙂 jak dawno Cię tu nie było

Hej Magdo, myslałam ostatnio o Tobie :D. Napisze jak mi sie skonczy to najbliższe slubne szalenstwo 😉

Niech Twoje cudne anioły, i wszystkie inne Anioły, Archanioły mają Cię w opiece i nie pozwolą na leżakowanie w szpitalu, dadzą dużo sił do pracy przynoszącej Tobie satysfakcję a innym radość z posiadania czegoś pięknego i niepowtarzalnego. :buzki: :buzki: :buzki:

Ja napisałam Anielinko na PW :smileyflower:

Jak miło, że ktoś tu jeszcze o mnie pamięta...florystki to jednak wrażliwe dusze... :heartbeating:
Kasiu - i znowu żałuję, że tak daleko mam do Ciebie, z moją koleżanką - przyszłą panną młodą wertowałam Twoją stronę w prawo i w lewo, w górę i w dół...achów i ochów nie było końca, szczególnie tam gdzie były frezje, bo kwiat ten został wybrany, jako główny akcent bukietu...
Jadwigo - aniele! dziękuję za ciepłe słowa...
Oliwia - Ciebie kobietko się boję...żartuję...wiem, że czekałaś na anioły a ja przepadłam...gratisy już szykuję dla Ciebie :upup:
Pozdrawiam ciepło!

facebook