Forum

Ścieżka forum - jesteś tutaj:ForumNa dzień dobry: Szukam pomocy8 marca
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

8 marca

Hej ludzie podszepnijcie tym co pierwszy rok będą przeżywac Dzień kobiet ile tego tulipana i cz inne kwiaty jak tak to jakie?Czekam na jakiś odzew ❓

Trudno powiedzieć ile to zależy gdzie sprzedajesz i jaki jest przepływ ludzi i czy jest jakaś konkurencja.Oprócz tulipanów oczywiście róże,goździk zwykły i gałązkowy ,irysy i dużo frezji,storczyk,anturium,małe bukieciki z kolorowych margerytek ,żonkile,amarylis.Sprzedaje się też dużo doniczkowych:prymulki,hiacynty,tulipanki,żonkile cyklameny,azalie,fiolek afrykański begonie.Robimy dużo gotowców bo zawsze jest kolejka a kto nie chce stać to łapie coś zrobionego.

Wszystko schodzi,nie tylko czerwone -cięte,doniczkowe,bukiety,koszyki i koszyczki,a najwięcej pojedynczych...Udanego handlu zyczę Wszystkim forumowiczom (i sobie też) 😀 ,niech ten dzień nie zawiedzie nikogo... :cwaniak: :upup:

I niech moc będzie z nami :friends:

Dzięki kochane na razie w tamtym roku przeżyłam dzień matki i wszystkie imprezy do końca roku no i walentynki (udało mi się kupic kwiatów w sam raz nic nie wtopiłam i nic nie zabrakło -też bym tak chciała na 8-marca)jeszcze raz dzięki będę kombinowac ,bo po kwiatki jadę jutro 😆 :clap: Zyczę wszystkim górę grosza 😀

Sorki jeszcze jedna sprawa czy np.jak w poniedziałki macie zazwyczaj czynne od 9 czy 10 to ósmego zaczynacie wcześniej ,bo mi się wydaje ,że warto 🙂

na tej stronie w jaka zakladke nalezy wejsc? Nieststy nie znam rosyjskiego 🙂

Czesc dziewczyny walczcie w tym uroczystym dla nas dniu do bulu ,ja moge tylko pozazdroscic bo u nas nie ma Dnia Kobiet .....niestety 🙁 buziaczki i duzych obrotow violeta 😀

Hejka.. 😀 Violeta..ale sie ciesze ze Cie widze :clap: U nas przychodzi blok wschodni 😉 ruch byl wielki ale nie przeklada to sie na kaske..bo wiekszosc po jednej rozyczce kupowala 😉 Jak tam przygotowana na dzien matki?U mnie maskra wczoraj trzy wielkie dostawy nie moge na raczki :zmeczony: Ale tu sa swietne emotki..pogratulowac :buzki: Buziaki dla wszystkich
http://94.23.16.100/www/index.php

Kto jest za ,żeby 8 marca mógł wypadać raz na miesiąc?Częściej nie,bo po co... :takaemotka:
Tegoroczny handel był rewelacyjny,po byle jakich Walentynkach i trudnej zimie,wreszcie się zmęczyłam pracą :upup: A jak u Was wyglądały ceny na giełdach?WKrakowie od piątku było szaleństwo z różami,szczególnie czerwonymi-za brzydką trzydziestkę El toro liczyli w poniedziałek 3 złote i 50 groszy,Calipso 50 cm to wydatek4.50 za sztukę 🙄 ,a dłuższego już nic nie było...Jak twierdzili handlowcy -"wszystko wykupili Rosjanie".Za te ceny i to co niektórzy handlowcy powinni dostać :plask: Ja jakoś inteligentnie (hI,hi,hi,)kupiłam sobie prawie wszystko we czwartek,kiedy jeszcze było normalnie,w poniedziałek musiałam tylko zrobić tylko jakieś delikatne uzupełnienie . :zmeczony: Choć padam na pysk,jestem bardzo zadowolona :upup:

facebook