Praca/ Warszawa/ Florystka/ Florysta

Pełny etat

Oferta pracy

Atelier Floristique mieszczące się w jednym z największych parków biznesowych w Warszawie poszukuje dziewczynę/  chłopaka na stanowisko FLORYSTA

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie bukietów i kompozycji kwiatowych wg wzorów i własnego pomysłu

– przygotowywanie bukietów do wysyłki

– aranżacja imprez okolicznościowych

-realizacja większych aranżacji dla klienta

Od Kandydatów wymagamy:

– doświadczenia w branży florystycznej

-dużo inspiracji i nieustannego rozwoju w branży

– kreatywności i nietuzinkowości

– artystycznego podejście i oryginalności

  wysokiej kultury osobistej pozwalającej  na bezkonfliktową pracę w zespół i odpowiednie podejście do klienta

-osobistych ciekawych zainteresowań

Oferujemy:

-prace w biznesowym środowisku przy ciekawych projektach

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem  na adres mailowy:

nathalie@greenvallee.co

(w tytule wpisując FLORYSTA / FLORYSTKA)

Ta oferta może być już nieaktualna.